Free songs
Home / Zdravie / Zastavte starnutie pleti! Pomôže vám kyselina hyaluronová v inovovanej podobe
Zastavte starnutie pleti! Pomôže vám kyselina hyaluronová v inovovanej podobe

Zastavte starnutie pleti! Pomôže vám kyselina hyaluronová v inovovanej podobe

Kyselina hyaluronová je pokladaná za kyselinu krásy a mladosti. Je doslova antiageing zaklínadlom, či už sa jedná o kozmetiku s HA, ako sa kyselina hyaluronová v skratke označuje, tak o výživové doplnky. Novinkou na trhu sú lyofilizované perly kyseliny hyaluronovej od firmy ThinkBio.

Toľko hydratácie vaša pleť ešte nedostala

S vekom sa v našom tele prestáva tvoriť kolagén a ubúda taktiež kyselina hyaluronová. Už v štyridsiatke jej máme v tele o 50 % menej než keď nám je dvadsať. Pritom ide o veľmi dôležitú molekulu, ktorá prirodzene hydratuje našu pleť a aktivuje tvorbu kolagénu v našom tele. Koncentrované lyofilizované perly kyseliny hyaluronovej, ktoré ponúka kórejská kozmetika od ThinkBio, sú považované za svetový unikát. Každá perla obsahuje 25 972 ppm kyseliny hyalurónovej, čo je až desaťkrát viac ako iné bežne ponúkané výrobky chváliace sa obsahom tohoto elixíru mladosti. V jednej perle tak dostanete toľko HA, ako v 30ml sére určenom na jeden mesiac starostlivosti o pleť. Súčasne sú perly obohatené o hydrolyzovaný kolagén a peptidy. Nahradia tak aj kolagénový krém.

Čo dokážu lyofilizované perly s kyselinou hyaluronovou?

Ide o unikát so schopnosťou naštartovať samoomladzovacie procesy v pleti. Je to najkoncentrovanejšia zbraň proti starnutiu, výrazne účinnejšia než bežný kolagénový krém či krém s HA. Pleť sa okamžite hydratuje a aktivuje sa tvorba kolagénu. Aktivuje sa samoomladzovací proces, aj sa obnoví ochranná kožná bariéra. Pleť je vypnutá, elastická a žiarivá. Pri pravidelnom používaní dokáže táto kórejská kozmetika zredukovať vrásky aj zabrániť vzniku nových. Je taktiež schopná redukovať produkciu kožného mazu. Je teda pomocníkom aj pre každého, kto trpí akné.

A ako lyofilizované perly s kyselinou hyaluronovou používať? V e-shope Puredistrict.cz, ktorý perly s HA predáva, vám odporučia vhodné tonikum, ktoré sa s perlou zmieša. To potom nanesiete na pleť a následne ešte použijete vhodné odporučené opunciové sérum.

Scroll To Top