Free songs
Home / Zdravie / Životný štýl / Chcete byť šťastní? Nebuďte single
Chcete byť šťastní? Nebuďte single

Chcete byť šťastní? Nebuďte single

Život “single” je veľmi dobrý. Je to veľká dávka slobody, nezávislosti a pohodlného života. Nemusíte sa obzerať na nič a na nikoho, čo urobíte je len a len na vás. Byť samostatnou jednotkou je naozaj fajn, platí to však len do určitého momentu. Ako to už v živote býva, všetko má svoje pozitíva a negatíva. A ani tento spôsob života nie je výnimkou. Občas predsa človek potrebuje spoločnosť a príjemné objatie. Priatelia sú síce jedno riešenie, ale určite nie trvalé. Zaiste aj vy sem tam zatúžite po kontakte s inou osobou a vyhľadávate najrozličnejšie spôsoby na zoznámenie.


No áno, lenže v dnešnej dobe nie je jednoduché nájsť si partnera, ktorý by spĺňal vaše požiadavky. Niekoho, kto by za to naozaj stál a bol vám oporou. A keď už sa nájde, práve vám sa takí ľudia vyhýbajú veľkým oblúkom, alebo ich jednoducho nevidíte. Občas si treba nazrieť do vlastného vnútra a prehodnotiť svoj postoj.

Znížte svoje nároky

Ak ste si práve povedali, „no to určite“, zrejme nie ste človekom, ktorý dokáže robiť kompromis. To je však pre každý jeden vzťah veľmi dôležitá vec. Viacerí z nás majú prehnane vysoké nároky, a pritom nie sme sami schopní robiť veci tak, ako sa to od nás očakáva. Žiaden partner a partnerka nebudú mať všetko, čo by ste si želali. Mali by ste preto prehodnotiť niektoré zo svojich stávajúcich nárokov a zvažovať, či sa nedá pri určitých vlastnostiach prižmúriť jedno oko.

Nech vás neovplyvňuje minulosť

Na to, aby ste sa mohli naplno venovať a oddať novému vzťahu, potrebujete skoncovať s tým predošlým. Vieme, že spomienky sú jedna vec, ale trápiť sa nad niečím, čo vám v konečnom dôsledku ničí vašu psychiku nie je tiež žiadna cesta.

Otvorte sa novým príležitostiam

Tí, ktorí sú “single”, zvyčajne myslia zle. Zväčša svoj neúspech v zoznamovaní zvádzajú na čas a jeho nedostatok. Práca ich zamestnáva natoľko, že nemajú kedy myslieť na niečo iné a príjemné. Sú to však len prázdne slová, ktoré zastierajú zvyk takejto osoby. Zvyk je železná košeľa, pokiaľ nechcete nadobro zostať sami, mali by ste popremýšľať o tom, či nie je čas na zmenu. Otvorená myseľ a spoznávanie nových ľudí vám prinesie do života možno aj príjemné veci, len im treba dať voľný priebeh.

Scroll To Top