Free songs
Home / Komerčné články / Prstienoček zlatý
Prstienoček zlatý

Prstienoček zlatý

Prsteň, symbol lásky, vernosti a najmä nekonečna. Tak ako prsteň nemá začiatok ani koniec a neustále sa točí dookola, tak by sa mal aj život človeka po boku milovanej osoby krútiť v nádhernom kolobehu. Navliecť na prst milovanej osoby prsteň ako znak vernosti a lásky dokážu len skutočne silné osobnosti. Ak aj vy patríte medzi silných jedincov a chcete svoju milú potešiť krásnym prsteňom máte dve možnosti, buď prstienok vyberiete spoločne, alebo prsteň vyberiete sám.

Kúpiť prsteň s kamienkom alebo bez kamienka? Aký kov uprednostniť zlato, striebro či iný kov? Ak zlato, tak biele, ružové, žlté či ich kombináciu? Náročné otázky, ale odpovedať jednou vetou, ktorá voľba je tá správna nie je možné. Každému sa páči niečo iné, má iný vkus a inú predstavu.

Prsteň - symbol lásky a vernosti

Prsteň – symbol lásky a vernosti

Aj pri kúpe prsteňa je možné ušetriť niekoľko stoviek euro, stačí nakúpiť cez internet. Príkladom je eshop Sperky-A-Diamanty.sk, ktorý ponúka široký sortiment prsteňov za výhodné ceny. Už pri prvom nákupe môžete získať zľavu 5% ak sa zaregistrujete k odberu noviniek. V ponuke nechýbajú zlaté prstene, luxusné prstene s diamantami, drahokamami a perlami, či lacnejšie strieborné prstene. Prsteň, či iný šperk, ktorý si v eshope zakúpite Vám bude doručený zdarma v darčekovom balení s certifikátom pravosti. Garancia na vrátenie tovaru je predĺžená na 14 dní, takže ak s prsteňom nebudete spokojný, môžete ho bez udania dôvodu vrátiť. Pokiaľ bude s prsteňom spokojný, ale veľkosť, ktorú ste vybrali nebude správna zadarmo Vám bude upravený na požadovanú veľkosť. Bezplatný garančný servis a doživotná záruka šperkov sú samozrejmosťou.

Vybrať správnu veľkosť prsteňa vôbec nie je jednoduché. Najjednoduchší spôsob ako určiť správnu veľkosť prsteňa je navštíviť obchod so šperkami, v ktorom Vám vhodnú veľkosť zmerajú pomocou špeciálneho merača prsteňov, keď už budete svoju veľkosť poznať, môžete začať s online nákupom. V prípade, že potrebujete zistiť veľkosť prsteňa stačí na stránke Sperky-A-Diamanty.sk vyplniť formulár a príslušný pracovníci Vám zdarma prepošlú merací krúžok, ktorý uľahčí váš výber.

Druhou možnosťou, ako určiť veľkosť prsteňa je využiť domácu metódu merania prsteňa pomocou nite. Postačí Vám niť a pravítko. Okolo prsta, na ktorom sa bude prsteň nosiť obtočíte niť, miesto, v ktorom sa niť spája označíte farebnou fixou. Pri meraní myslite na to, že prsteň sa musí na prst pretiahnuť ľahko, preto niť nemôžete mať úplne obtiahnutú. Po zmeraní niť rozložíte a od jedného označeného konca k druhému odmeriate dĺžku. Výsledná dĺžka v milimetroch prestavuje veľkosť prsteňa, ktorú potrebujete.

Pri meraní správnej veľkosti prsteňa myslite na to, že prsty na rukách pravej a ľavej ruky nie sú rovnako hrubé, preto si pred kúpou rozmyslite, na ktorej ruke budete prsteň nosiť.

Keď budete poznať svoju veľkosť môžete začať s nákupom na Sperky-A-Diamanty.sk!

Prajeme Vám príjemný nákup!

Scroll To Top