Free songs
Home / Cestovanie / Dovolenka first moment
Dovolenka first moment

Dovolenka first moment

Leto sa pomaly chýli ku koncu, no stále môžete vyberať z dostupných last minute zájazdov, ktoré potešia najmä cenou. Ani tieto ceny však nie sú najnižšie, preto ak chce ušetriť najviac, rozhodnite sa na budúci rok pre first moment.

Ide o predaj v predstihu a cestovné kancelárie ho zahajujú už pred Vianocami. Pokojne tak o cieli svojej ďalšej dovolenky môžete premýšľať už teraz. Čakať síce musíte na vydanie katalógov, no krajinu aj destináciu si môžete zvoliť skôr. Treba však aj povedať, že katalógy aj samotné ponuky cestovných kancelárií sa z roka na rok líšia len minimálne. Samozrejme sa môže stať, že nejaký ten hotel z ponuky vypadne, no nájdete tu každý rok aj viacero noviniek.

Ešte nieje neskoro na dovolenku

Ešte nieje neskoro na dovolenku

Takto si môžete spraviť pekný darček aj pod stromček, kedy rodine podarujete letnú dovolenku. Výber first moment má viacero výhod. Cena je len jednou z nich, no ak chcete na kúpe dovolenky ušetriť najviac, jednoznačne kupujte čo najskôr. Vtedy totiž predajcovia ponúkajú zľavy aj niekoľko desiatok percent. Ak ste aj stálym klientom cestovky, môžete sa tešiť aj na vernostnú zľavu. Takto môžete mať letný oddych aj so zľavou viac ako 30 %. V porovnaní s last minute zájazdmi je to výraznejšia zľava, pretože ju máte zaručenú. Ak však kupujete na poslednú chvíľu, nájdete aj výraznejšie zľavy, no nemusí Vám vyhovovať termín, či samotný hotel.

Ďalšou nespornou výhodou je široký výber. Práve vďaka možnosti vyberať skutočne z celého katalógu, je takýto nákup stále obľúbený. Nemusíte sa tak obmedzovať len na lokalitu, či štát, pokojne si môžete zvoliť akýkoľvek hotel v ktorejkoľvek destinácií. Máte tak naozaj z čoho vyberať. Vďaka výraznej zľave si tak môžete užiť aj luxusnú dovolenku za rozumnú cenu.

Ak chcete cestovať s rodinou, práve na začiatku roka môžete najviac ušetriť. V tomto prípade je výhodnosť first moment aj v tom, že nemusíte robiť kompromisy. Pokojne vyberiete správnu dovolenku aj pre veľkú rodinu. S malými deťmi však môžete dodatočne ušetriť, keďže počas prvých mesiacov sú ponúkané zájazdy s možnosťou dieťaťa, alebo detí úplne zadarmo.

Scroll To Top