Free songs
Home / Auto-moto / Cestujete na dovolenku? Požičajte si auto!
Cestujete na dovolenku? Požičajte si auto!

Cestujete na dovolenku? Požičajte si auto!

Rozmýšľali ste niekedy o požičaní automobilu, ale neviete sa rozhodnúť, či sa to oplatí? V tomto článku sa dozviete, ako to s autopožičovňami naozaj je!

Povedzme, že ste niekde prišli na dovolenku, alebo nemáte auto a potrebujete sa niekde prepraviť. Možností je veľa, ako napríkald mhd, taxi, vlak, ale nie vždy sa viete dostať s týmito prostriedkami presne tam, kde chcete. Autopožičovňa môže byť v takomto prípade dobrá voľba. Cena pri požičiavaní sa pohybuje podľa typu vozidla a podľa toho na koľko dní si ho požičiavate a v akej je výbave. Na výber máte rôzne typy aút s rôznym typom motoru, prevodovky, značky,takže možností je veľa a vy si viete vybrať auto, ktoré naozaj potrebujete.

Požičiavanie na Slovensku

Povedzme, že dovolenkujete na Slovensku a rozhodli ste sa vyraziť na výlet do Žiliny. Rozhodli ste sa požičať auto a teraz zháňate autopožičovňu. Nemusíte sa strachovať, ak si chcete rýchlo a výhodne požičať auto, dobrým miestom je požičovňa áut v Žiline. Tu si viete okamžite vybrať. Máte na výber rôzne varianty a typy vozidiel od požičania na víkend, na pár dní, ale aj na mesiac. Táto autopožičovňa má hlavne autá talianskych značiek, ako sú Fiat, Alfa Romeo, Jeep ale aj Kia a Abarth.

TIP: elektronický cestovný príkaz

Samozrejme, ak už auto máte, nemusíte si nič požičiavať a vaš výlet si môžete užiť vo svojom vlastnom aute. Avšak autá tiež nie sú dokonalé a môže sa hocičo hocikedy pokaziť. Ak sa vám to stalo v Žiline, kde o autoservis nemusí byť núdza, nemáte veľký problém. V prípade, že máte vozidlo Jeep, navštíte Jeep servis v Žiline, ak máte Fiat navštívte Fiat servis v Žiline, a ak máte Kiu, navštívte Kia servis v Žiline. Toto sú stránky autorizovaného servisu pre Jeep, Fiat a Kiu. Tento servis má 16 servisných boxov a popri klasickej činnosti vykonáva aj lakovanie a má aj karosársku dielňu či pneuservis. Ponúkajú množstvo služieb, ktoré určite každý uvíta. Výhodou je aj online objednanie, vďaka ktorému si viete auto na servisnú prehliadku objednať z pohodlia domova.

Ak sa chcete dozvedieť viac o požičaní automobilov, servise, alebo chcete kúpiť, či predať auto navštívte stránku: https://autobecchi.sk/.

Scroll To Top