Free songs
Home / Sex a vzťahy / Svadba / Dokonalá svadba? Nič také neexistuje
Dokonalá svadba? Nič také neexistuje

Dokonalá svadba? Nič také neexistuje

Už ako malé dievčatko ste si predstavovali, ako bude vyzerať tento deň. Čím ste boli staršia, tým boli vaše predstavy jasnejšie a jasnejšie. Keď ste sa spoznali s vašim nastávajúcim, mali ste nakreslené v mysli takmer úplne jasné kontúry. Teraz by ste však mali spomaliť. Pretože nie je to len vaša svadba, rovnako to je aj svadba vášho budúceho manžela a tak trochu svadba aj vašej rodiny a blízkych priateľov. Je tu veľa faktorov, ktoré môžu ovplyvniť, ako váš svadobný deň bude vyzerať.

Dokonalá svadba

Dokonalá svadba

Nesnažte sa o dokonalú svadbu, ale o výnimočnú

Dokonalá svadba je ako Loch Nesská príšera, každý o nej hovorí, no všetci vedia, že nič také neexistuje. Ani dokonalá svadba neexistuje. Na každej svadbe sa stane, že svadobná výzdoba je v inom farebnom odtieni, topánky vás tlačia viac, ako by ste chceli, vaša kamarátka sa niekde stratila a nebola pri krájaní torty, strýko Karol sa priveľmi opil či fotograf sa zaľúbi do vašej družičky a tá má viac fotiek ako vy. Stáva sa to na každej svadbe, no väčšina ľudí si to ani nevšimne. Väčšina ľudí ani netuší, že sa stalo niečo, čo by vám prekážalo.

Prečo by mala byť svadba výnimočná?

Svadby bývajú väčšinou rovnaké – rozdiel je iba vo výzdobe a mladomanželskom páre. Program taký istý, svadobné menu je podobné, oddanie prebieha v kostole alebo na mestskom úrade, kde sú svadobné siene veľmi podobné. Každý už na podobnej svadbe bol, preto nemá ani dôvod, aby sa o ďalšej takejto nejako viac zmienil. Presne preto by mala byť svadba výnimočná, aby si ju každý zapamätal a rozprával o nej. Urobte niečo, čo sa na svadbách nedeje.

Čo urobiť pre výnimočnosť?

Nemusíte sa držať žiadnych pravidiel, je to svadba pre vás dvoch a vašich blízkych, u nich rozhodne nájdete podporu na niečo netradičné. Zrušte klasický program, urobte si ho podľa seba, tak, aby ste sa vy a vaši hostia zabavili čo najviac. Vynechajte obrad v sieni, urobte ho pod holým nebom, v prírode, na mieste, ktoré je krajšie ako všetky obradné siene na Slovensku. Pozvite si živú hudbu, ktorá nebude hrať tradičné svadobné pesničky, ale netradičnú hudbu. Je dôležité, aby ste sa cítili hlavne vy dobre, neriešte to, čo si o tom pomyslia ostatní.

Scroll To Top