Free songs
Home / Cestovanie / 5 najkrajších miest na svadobnú cestu
5 najkrajších miest na svadobnú cestu

5 najkrajších miest na svadobnú cestu

P richádza lásky čas, a tak počet svadieb bude tento mesiac rekordný. Ak aj vy patríte medzi tých šťastlivcov, ktorí svoju lásku spečatia v tento pekný mesiac plný rozkvitnutých stromov, ale stále váhate, akú destináciu si vybrať na svadobnú cestu, máme pre vás 5 tipov, ktoré ju pre vás urobia ešte nezabudnuteľnejšou.

Svadobná cesta

Svadobná cesta

5. Nový Zéland

Nový Zéland, krajina dlhého bieleho oblaku, ako ju domáci obyvatelia nazývajú. Na Novom Zélande si môžete užiť svadobnú cestu na všetky spôsoby – opaľovanie na krásnych plážach, divoké rieky, prechádzky po fjordoch, prechádzky po výnimočných pohoriach. Ak si nenájdete program tu, už vám nie je pomoci.

4. Cancún v Mexiku

Karibské more, polostrov Yucatán, domov starých Mayov, bohatá história, pláže, na ktorých budete mať súkromie. O zážitky a zábavu budete mať v Cancúne postarané, od ochutnávania skvelej mexickej kuchyne cez prechádzky po okolí s krásnou prírodou až po mexické tradície a zvyky, ktoré sú prítomné na každom kroku.

3. Maldivy

Biele pláže, azúrové more, exotické rastliny, hotely priamo na pláži, raj na zemi. Aj toto sú Maldivy, ktoré si potrpia na svoje tradície, a preto nedovolia neobmedzený počet turistov a veľké hotelové rezorty. Miesto toho vám ponúknu ubytovanie v bungalove na pláži bez záplav turistov. Romantika ako vyšitá.

2. Bali

Chrámy, ryža, kvety, spiritualizmus, opice, vulkanické pohoria. To všetko je Bali, ostrov so 17 500 obyvateľmi. Magický genius loci, ktorý vám vyrazí dych. Svoju svadobnú cestu si môžete spríjemniť aj potápaním a sledovaním korálových útesov v nádhernom azúrovom mori.

1. Thajsko

Krajina protikladov – môžete tu navštíviť magický moderný Bangkok a na druhý deň sa už opaľovať na opustenej pláži s nádherným priezračným morom a bielym pieskom. Opustené zálivy, nádherná exotická príroda, skaly. Ak existuje lepšie miesto na svadobnú cestu, ešte ho neobjavili.

TIP: Nezabudnite si so sebou kúpiť aj nejakú erotickú pomôcku, odporúčame tento sexshop.

TIP: Nehnuteľnosti v Dubaji

Scroll To Top