Free songs
Home / Sex a vzťahy / Čo dokáže každú ženu jednoznačne uspokojiť?
Čo dokáže každú ženu jednoznačne uspokojiť?

Čo dokáže každú ženu jednoznačne uspokojiť?

Zamýšľali ste sa aj vy nad tým, čo nás ženy dokáže uspokojiť? Niekedy je to lahodná káva a koláčik k tomu, niekedy zase deň oddychu. My si však prezradíme, čo dokáže každú ženu azda najviac uspokojiť.

Erotický darček

Niekedy už máme plné zuby tých klasických darčekov a občas túžime dostať niečo, čo bežne nedostávame. Napríklad taký vibrátor poteší určite aj vás, priznajte si to. Keď váš partner zrovna nebude doma, môžete si dlhé chvíle skrátiť niečím, čo vás uspokojí a nefrfle vám kvôli každej hlúposti. Takýto darček si môžete kúpiť aj sama. Nemusíte čakať, že vám ho partner kúpi, aj keď, nikdy neviete. Kašlite na zvedavé pohľady ostatných a doprajte si aj vy erotický darček. Klitoris – víte o něm vše?

Uprataná domácnosť

Viete si predstaviť, že by ste po príchode z práce nemuseli vôbec, ale že vôbec nič robiť? Verte, boli by ste viac spokojná, ako keby vám partner doniesol Venušine guličky pre vaše uspokojenie. Umyté riady, poupratovaná spálňa a aj obývačka? To znie fantasticky! Dúfajte, že vám to raz partner splní.

Romantika vo dvojici

Každú ženu dokáže uspokojiť ten moment, kedy zabudne na všetky starosti a vychutná si spoločné chvíle s rodinou alebo len s partnerom pri romantickej večeri. Romantika vo dvojici – to je to, čo chce každá žena, len nie vždy jej to je dopriate.

Scroll To Top