Free songs
Home / Komerčné články / Ako si zlepšiť sexuálny život? Prinášame vám overené spôsoby
Ako si zlepšiť sexuálny život? Prinášame vám overené spôsoby

Ako si zlepšiť sexuálny život? Prinášame vám overené spôsoby

Ak máte pocit že vo vašej posteli to nie je ono a chcete to zlepšiť, prečítajte si tieto skvelé tipy z praxe, ktoré vám pomôžu utužiť váš partnerský vzťah a užívať si sexuálny život plnými dúškami. Neobávajte sa toho, že ak sa vám nedarí v posteli, zničí sa vám celý vzťah. Treba si uvedomiť, že vzťah nie je len o sexe. Je o dôvere, o komunikácii a o tolerancii.

Vyskúšajte niečo nové

Ak pociťujete stereotyp, mali by ste rozhodnúť pre zmenu práve v tomto okamihu, kedy čítate tieto riadky. Experimentovanie ešte žiadnemu vzťahu neublížili a preto, ak ste neskúšali ešte experimentovať, je čas začať. Ak má váš partner problém s penisom, môžete vyskúšať dobrú vákuovú pumpu, ktorá penis nielen zväčší, ale aj pripraví na sex. Používanie vákuovej pumpy nemusí byť pre muža žiadna hanba.

Ak vás nezaujala práve vákuová pumpa, môžete skúsiť afrodiziaká. Jedným skvelým afrodiziakom sú napríklad španielske mušky, ktoré sa zvyčajne dávkujú pol hodinu pred sexuálnym stykom. Zaexperimentujte práve s muškami a uvidíte, že stereotyp vo vzťahu sa vás nebude týkať.

Vyberte sa spolu do kamennej predajne sexshopu

Mnohým párom pomohol práve tento spôsob. Ak sa váš partner hanbí ísť do sexshopu, prehovorte ho, že s ním pôjdete. Je lepšie, keď si budete spoločne prezerať erotické hračky ako každý sám. Ak máte nablízku nejaký sexshop, navštívte ho v čo najkratšom čase, erotická pomôcka už tam na vás čeká. 

TIP: sex inzercia

Vyskúšajte sex na dovolenke alebo na výlete

Čo tak zaexperimentovať so sexom? Skúste sa milovať trebárs aj na výlete/ dovolenke. Uvidíte, že takýto experiment zlepší váš sexuálny život na dlhú dobu. Žiadna nuda v posteli vám určite hroziť nebude. Nebuďte skeptickí voči takémuto rozhodnutiu. Ak chcete spraviť maximum pre zlepšenie, budete musieť vyskúšať aj takúto možnosť. Uvidíte, že sex na dovolenke – na úplne cudzom mieste – bude pre vás adrenalín.

Scroll To Top