Free songs
Home / Tipy & triky / Ste muž a trápia vás intímne problémy? Poradíme vám, ako ich vyriešiť

Ste muž a trápia vás intímne problémy? Poradíme vám, ako ich vyriešiť

Problémy s potenciou a teda aj s erekciou trápia čoraz viac mužov čoraz nižšieho veku. Zväčša postihuje až mužov po dovŕšení 50 roku života, no stretávame sa s ňou aj u mužov o niečo málo starších než 30 rokov.

Na tému sa vyjadruje aj andrológ MUDr. Ivan Kubiš: „Problémy s erekciou sú v dnešnej dobe čoraz častejšie aj u mladších mužov. Je to paradox, pretože moderní ľudia vo všeobecnosti konzumujú kvalitnejšiu stravu a často holdujú aj rôznym športom. Stres ale vládne dnešnému svetu a spolu s nadmernou hladinou stresu, prichádzajú aj problémy s potenciou. Pri stresovej anamnéze je preto vhodné riešiť najprv ten.“

Vedeli ste, že tieto problémy si môžete privolať aj sami, a to nevhodným životným štýlom? Hovoríme konkrétne o nadmernom pití alkoholických nápojov, fajčení či užívaní návykových liekov. Svoju rolu zohráva aj zdravá, vyvážená a pravidelná strava v kombinácii s pohybovými aktivitami, ktoré zaraďujeme ku prevencii rôznych ochorení. Jedným z rizikových faktorov vzniku problémov s potenciou a teda aj s erekciou sú aj muži so sprievodnými ochoreniami či stavmi, medzi ktoré zaraďujeme napríklad cukrovku, obezitu, vysoký krvný tlak ale aj stres.

Ako vyriešiť problémy s erekciou?

Ak ste vylúčili všetky vyššie uvedené faktory a vaše problémy stále pretrvávajú, jediným riešením pre vás ostáva návšteva lekára alebo doplnky stravy. Medzi také patria aj produkty Erexan, ktoré na rozdiel od liekov na predpis nespôsobujú takmer žiadne vedľajšie účinky, a teda sú pri správnom užívaní neškodné. Ich účinnosť je založená na koncentrátoch z prírodných extraktov v kombinácií s aminokyselinami. Zjednodušene povedané, produkty Erexan úspešne pomáhajú liečiť vaše problémy s libidom, teda chuťou na sex, slabou erekciou, ale riešia aj ťažkosti spojené so slabou výdržou pri sexe. Účinnosť a dôveryhodnosť produktov potvrdzuje aj Úrad Verejného Zdravotníctva SR, v rámci ktorého boli tieto produkty registrované a všetky ich testovania uznané. Najväčšou výhodou týchto liečiv je aj fakt, že nepotrebujete hneď vyhľadať lekára, nakoľko tieto produkty nie sú viazané na lekársky predpis.

Trápia vás problémy s potenciou, vitalitou a erekciou? Vyskúšajte produkty certifikovanej značky Erexan, ktorý dokáže vaše problémy ľahko a rýchlo vyriešiť a opäť si začnite užívať váš milostný život tak, ako ho poznáte.

Scroll To Top