Free songs
Home / Móda a krása / Top módne trendy erotického oblečenia 2023
Top módne trendy erotického oblečenia 2023

Top módne trendy erotického oblečenia 2023

Nosiť vražedne zvodnú súpravu spodnej bielizne pod vrstvami oblečenia je ako mať tajnú superschopnosť. Začať deň vkĺznutím do niečoho sexi a pohodlného je to najlepšie, čo môžete pre svoje sebavedomie urobiť, aj keď ste jediný človek, kto to uvidí. Výber spodnej bielizne je príliš často unáhleným rozhodnutím. Poďme to spolu zmeniť! 

Meniace sa trendy ovplyvňujú to, aké spodné prádlo je dostupné každú sezónu viac, než by ste si mysleli. Farby a siluety na prehliadkovom móle sa často vkrádajú aj do kolekcií spodnej bielizne – a to práve aj vtedy, keď nie sú podprsenky vyslovene vystavené na očiach, ako tomu bolo na Fashion Month Spring&Summer 2023. Fendi, Sandy Liang a Bally počas svojich prehliadok vyzdvihli podprsenky, v niektorých prípadoch sa stali stredobodom ich outfitov. Takže, ak venujete pozornosť tomu, ktoré odevy sú trendy v každej sezóne, prečo nezvážiť to, čo sa deje pod nimi?

Spodné prádlo ako súčasť outfitu na von

Tento trend sme si všimli už na konci roka 2021, keď pod sakami a svetríkmi vytŕčalo veľa podprseniek najmä počas vianočných večierkov. Nosenie spodnej bielizne ako vrchného oblečenia posilňuje sebavedoie a sexappeal a s novými trendovými farbami je to určite niečo, čo treba vidieť. V roku 2023 uvidíme podprsenky, braletky a dámske erotické body ako topy pod blejzre a košele rozopnuté do pása.

Farba a textúra

Minulý rok vznikol trend Barbiecore a popularita výraznej sýtej ružovej stúpa vo všetkých oblastiach módy, vrátane spodnej bielizne. V roku 2022 bolo uvedených na trh množstvo ružových kolekcií.

Okrem toho módne domy pokračujú v zavádzaní rôznych textúr do svojich kolekcií. Populárna je napríklad erotická bielizeň s priehľadnou mesh látkou. Podobne obľúbený je kašmír, tencel a veľa volánov a riasení. V takomto spodnom prádle vyniknete nielen v peknej dubovej posteli, ale aj vo večernom outfite, z ktorého môže trochu bielizne vykúkať.

Ozdoby bradaviek

Túto sezónu množstvo značiek bradavky neodhaľuje, ale zdobí. Trend, ktorý osloví len tie najextravagantnejšie dámy, si vyžaduje odvážne odhalenie. Bradavky sú zdobené so stuhami, kvetmi alebo obľúbenou kreslenou postavičkou. Vyzerá to tak, že ozdobené bradavky pôsobia aj ako jedny z najlepších afrodiziák pre ženy, pretože okrem dodania sebavedomia zároveň dráždia citlivú erotogénnu zónu.

Pančuchy a nadkolienky

Zvodné pančuchy, podkolienky a nadkolienky sú kľúčovým trendom tejto sezóny, ktorý je inšpirovaný buduárom. Dokazujú to módne móla s bielizňou v žiarivých neónových farbách u značky Versace, upírskymi sieťkami u Diora a podväzkami značky Dolce & Gabbana. Môžete si vybrať, či chcete pôsobiť ako zvodná šelma, alebo ako nevinná stredoškoláčka zo súkromnej školy.

Trvalá udržateľnosť

Čoraz viac zákazníkov sa skutočne zaujíma o to, odkiaľ pochádza ich spodná bielizeň a z čoho je vyrobená. Na rozdiel od iných kategórií spodnú bielizeň nemožno darovať, prenajímať ani predávať a keďže priemerná žena vlastní 16 podprseniek, no pravidelne nosí iba štyri, nie je divu, že neuveriteľných 19 miliónov podprseniek skončí každý rok na skládke vo väčších európskych štátoch.

V čele stojí udržateľný étos, s premyslene vyrobenými produktmi navrhnutými tak, aby vydržali dlhšie a boli zodpovedne vyrábané z prémiových tkanín z recyklovaných priadzí. Záväzok k udržateľnosti zahŕňa poskytovanie ľahko použiteľných nástrojov na montáž, vytváranie návrhov z recyklovaných látok a priadzí, program recyklácie podprseniek, partnerstvo so zodpovednými dodávateľmi za spravodlivé životné mzdy, všetko dodávané v recyklovaných a recyklovateľných obaloch s možnosťou udržateľného doručovania vo veľkých mestách.

Scroll To Top