Free songs
Home / Móda a krása / Na čo staviť v roku 2023? – vyberte si perfektnú sukňu.
Na čo staviť v roku 2023? – vyberte si perfektnú sukňu.

Na čo staviť v roku 2023? – vyberte si perfektnú sukňu.

Vybrať dokonalú sukňu môže byť ťažké, pretože existuje toľko modelov, strihov, dĺžok a farieb, že by ste si mali dobre premyslieť, ktorá sukňa bude pre Vašu postavu a výšku tou najlepšou voľbou.

Trendy roku 2023 – čo bude „must have“ tejto sezóny?

Je ťažké poukázať na jeden konkrétny model sukne, ktorý bude hitom tejto sezóny. Sukne sú už niekoľko rokov na čele rebríčka módneho a obľúbeného oblečenia, ktoré sa vďaka svojej univerzálnosti hodí takmer na každú príležitosť. Jedno je však isté, že tak ako minulú sezónu, aj v roku 2023 sa oplatí staviť na plisované sukne v efektných, jarných farbách a vypasovanejšie sukne zo zaujímavých materiálov, akými sú koža alebo jeans. Tajomstvo skvelého vzhľadu spočíva nielen v zaujímavej sukni, ale aj v jej správnom prispôsobení konkrétnej postave a výške ženy. Len táto kombinácia Vám umožní získať odvážny,nadčasový efekt, ktorý oslní a poteší každého.

Skladané a rozšírené sukne – skvelý vzhľad pre ženy všetkých vekových kategórií

Skladané sukne sú prvkom šatníka, ktorý sa pred pár sezónami vrátil na módne prehliadky a naďalej priťahuje pozornosť a získava na popularite. Je to tak, že plisované sukne sú veľmi univerzálne a vyzerajú skvele takmer na každej postave. Dobre zvolená farba sukne dodá štylizácii šik, triedu a eleganciu. Ak je však cieľom módny a svieži vzhľad, oplatí sa zvoliť plisovanú sukňu v rôznych vzoroch a farbách, ktoré dodajú štylizácii mladistvý vzhľad a ľahkosť.

Plisované aj zvonové sukne vďačia za svoju popularitu svojej univerzálnosti. Elegantnú štylizáciu dosiahnete tak, že si k takejto sukni oblečiete košeľu v bielom alebo inom, klasickom odtieni. Na stretnutie s priateľmi si môžete zobrať sukňu v pastelových farbách alebo so vzorom. Takáto štylizácia zvýrazní pás a vďaka sukni sa žena bude cítiť sebavedome a oslnivo.

Priliehavá sukňa – cíťte sa žensky a sexi

Ženy sa rady cítia sebavedomo a dobre vyzerajú. Pre všetky dámy, ktoré potrebujú vypasovanú sukňu, bude skvelým riešením sukňa ceruzková alebo mini. Ženy sa vďaka nim cítia sexi a vyzerajú úžasne. Niet tak divu, že vypasované sukne budú aj túto sezónu v popredí najčastejšie vyberaných modelov. Ceruzkové sukne môžete nosiť do práce, na špeciálne príležitosti alebo stretnutia s priateľmi. Kožené sukne sú veľmi módnym riešením, ktoré dodá štylizácii moderný a dravý vzhľad. Každá žena by ich mala mať vo svojom šatníku. Okrem kožených sukní sa oplatí staviť aj na džínsové, ktoré sú nadčasové a vždy módne.

Sukne sú prvkom šatníka, ktorý môže dodať outfitu noblesu a eleganciu. Keď potrebujete odvážnejší a modernejší vzhľad, oplatí sa zvoliť modely sukní s charakteristickými vzormi a farbami. Obľúbenosť sukní súvisí s ich všestrannosťou. Sú jadrom módnych, univerzálnych a nadčasových štylizácií. Výber dokonalej sukne môže byť časovo náročný, pretože ponuka obchodov je obrovská. Oplatí sa však zvoliť pútavý model, aby ste mohli vytvárať nezvyčajné a charakteristické štylizácie do práce aj na rande.

Scroll To Top