Free songs
Home / Komerčné články / Sú korzety opäť v móde?
Sú korzety opäť v móde?

Sú korzety opäť v móde?

V minulosti korzety nosili hlavne urodzené dámy a kvôli kráse boli ochotné trpieť. Dnes korzety hlásia návrat a sú rozhodnuté určovať trendy. Je tu však jeden rozdiel – dnešný korzet vás urobí krásnou, ale nebudete pri jeho nosení trpieť. Najnovšie modely korzetov vám pridajú sexepíl, ale zároveň myslia na vaše pohodlie a zdravie. Už nemusíte zadržať dych pri obliekaní korzetu. Trýzneniu kvôli kráse odzvonilo.

Top s korzetovým strihom

Top s korzetovým strihom

Hoci sú korzety v móde a určujú trendy, na pracovný pohovor ich rozhodne neodporúčame. Ak chcete očariť vášho budúceho zamestnávateľa, nebojte sa staviť na klasiku. Hoci klišé „v jednoduchosti je krása“ je miliónkrát prevarené, stále v sebe skrýva najväčšiu múdrosť a pravdu z oblasti módy. Na prvý pohovor Vám odporúčame obliesť si blúzku a sukňu. Blúzka vás urobí šarmantnou, príťažlivou a sebavedomou. Navyše si váš budúci zamestnávateľ nebude myslieť, že si dokážete obliecť iba vyzývavé oblečenie a nič viac.

Ak si chcete na pohovor obliecť šaty, odložte ich. Existuje veľa vhodnejších príležitostí, kde v nich môžete zažiariť. Plesová sezóna čaká na váš triumfálny príchod v šatách, ktoré nemusia byť ani utkané z jahodovej peny, aby ste sa stali kráľovnou parketu. Dôverujte vášmu ženskému inštinktu a oblečte si na tú-ktorú príležitosť to, čo vám našepkáva. Nesklame vás.

Scroll To Top