Free songs
Home / Komerčné články / Spíte na správnom mieste?
Spíte na správnom mieste?

Spíte na správnom mieste?

Správna a dostatočná regenerácia je pre človeka nesmierne dôležitá. Aj profesionálni športovci vám potvrdia, že najlepšou formou ako zrevitalizovať svoje sily, je obyčajný spánok. Aj keď, úplne obyčajný asi predsa len nebude.

shutterstock_132304502

K dobrému spánku a ešte lepšiemu rannému vstávaniu svojou mierou prispieva aj vybavenie spálne, respektíve miestnosti, v ktorej odpočívate. Tá by nemala byť príliš preplnená, mala by byť dobre vyvetraná a skôr chladnejšia, aby sa telo počas spánku dobre prekrvilo. Alfou a omegou kvalitného spánku je však posteľ a najmä matrac. Čo sa rozmerov týka, najčastejšie používanými sú práve matrace 90×200, avšak vyberať si môžete podľa rôznych ďalších parametrov.

Matrace z pamäťovej peny

Svojimi vlastnosťami prispievajú tieto matrace k naozaj pohodlnému spánku. Sú vyrobené z visco elastickej peny, ktorá vplyvom tepla mení svoje vlastnosti a dokáže sa tak výborne prispôsobiť vášmu telu. Pri ležaní na matraci z pamäťovej peny sa tlak a váha tela rovnomerne rozkladá na ležadlo, vďaka čomu je telo stabilizované a lepšie prekrvované. Na Matrace-store.sk sú k dispozícii aj naozaj veľké matrace 160×200 tohto typu.

Zdravotné matrace

Spánkom strávime približne tretinu dňa, čo je dosť veľa na to, aby sme tomuto času venovali patričnú pozornosť. Veď zdravie máme len jedno a oplatí sa zaň bojovať v každej chvíli. Stredne veľké zdravotné matrace 140×200 sa hodia do menších manželských postelí a pre všetkých, ktorí od svojho ležadla očakávajú viac. Naozaj kvalitné zdravotné matrace sú certifikovanou zdravotnou pomôckou s ortopedickými vlastnosťami, ktoré udržia vaše telo a chrbticu v príjemnej, uvoľnenej a najmä zdravej polohe.

Antialergické matrace

Podľa odhadov trpí nejakou formou alergie v priemere každý druhý Slovák a tieto počty by ani v budúcich rokoch nemali klesať. Ak váš organizmus neznáša roztoče, potom sú antialergické matrace pre vás ako stvorené. Ich bioaktívna úprava neobsahuje chemické látky a je 100% účinná. Majú výborné preventívne účinky, preto sú použiteľné tiež ako matrace 180×200 do manželských postelí aj v prípadoch, že alergiou trpí len jeden z partnerov.

Scroll To Top