Free songs
Home / Auto-moto / Potrebujete auto? Požičajte si ho
Potrebujete auto? Požičajte si ho

Potrebujete auto? Požičajte si ho

Spoločnosti, podnikatelia aj súkromníci hojnejšie ako v minulosti využívajú požičovne áut. Tie sa stále viac svojim zákazníkom prispôsobujú a umožňujú nielen krátkodobý, ale aj výhodnejší dlhodobý prenájom. Je pre vás zaujímavou požičovňa áut Trenčín či Piešťany? Jednu vám predstavíme.

Autopožičovňa J&D Car je riešenie pre každého, kto po internete hľadá „požičovňa áut Trenčín“ či sa snaží vygooglovať výsledok pre „požičovňa áut Piešťany“. Firma dnes prenajíma automobily hlavne veľkým, stredným, ale aj malým firmám. Len v Trenčianskom kraji spolupracuje s 30 významnými firmami, pre ktoré zaisťuje prenájom vozového parku. Firma neustále rozširuje svoj vozový park a je schopná zaistiť krátkodobý aj dlhodobý prenájom za výhodných finančných podmienok. Okrem toho ponúka aj transfery na letiská s jednosmerným prenájmom.

Prečo je pre firmy výhodnejší prenájom?

Viete, prečo firmy hľadajú službu „autopožičovňa Trenčín“ miesto toho, aby si nakúpili vlastné automobily? Nejde ani tak o cenu automobilu. Pri leasingu firma nepotrebuje ani hotové prostriedky na nákup. Avšak pre firmy je nákladná predovšetkým starostlivosť o vozový park. Obvykle to znamená vytvorenie jedného až niekoľkých pracovných miest. Niekto sa totiž o automobily musí starať. Dlhodobý prenájom je dnes plnohodnotnou alternatívou k operatívnym leasingom, pritom má svoje obrovské výhody. Firmy sa totiž nemusia zaväzovať na dva až štyri roky. Prenájom umožňuje pružne reagovať na aktuálne potreby firmy.

Spoľahlivosť aj servis

J&D Car prenajíma bezporuchové a spoľahlivé autá so všetkými servisnými prehliadkami. Automobily sú so zárukou 100% stavu vozidla, majú slovenskú diaľničnú známku, sú poistené v rámci SR i EU, so sezónnym prezutím a s kvalitnou asistenčnou službou. Požičovňa klientom automobil po dohode pristaví na miesto určenia.

Scroll To Top