Free songs
Home / Komerčné články / Poctivá ručná výroba a know how – to sú Sedačky.com!
Poctivá ručná výroba a know how – to sú Sedačky.com!

Poctivá ručná výroba a know how – to sú Sedačky.com!

Keď niečo robíte s umom a láskou, je to poznať na výsledku. Aj kus nábytku môže byť funkčným a zároveň umeleckým doplnkom a skvostom vo vašom príbytku. Presvedčte sa o tom aj vy.

Výroba sedačky na mieru je sofistikovaná ručná práca porovnateľná s krajčírskou zručnosťou, pri ktorej sa snúbi umenie s priemyselnou zručnosťou a technickými znalosťami. Keď sa spojí tradičná slovenská pracovitosť s modernou technikou a know how z tých najlepších talianskych, anglických, francúzskych a švédskych výrobných podnikov, výsledkom sú slovenské sedačky prvotriednej kvality.

u-shakespeara4-sedacky-com

Zákazník na prvom mieste

Keď sedačku, tak zo Sedačky.com. Firma s viac ako dvadsaťročnou tradíciou vyrába akýkoľvek čalúnený nábytok a sedačky na mieru v mimoriadnej kvalite. Šikovné ruky a um špeciálne vyškolených pracovníkov zhmotnia vaše predstavy do výrobku, na ktorom bude radosť odpočívať. Či už disponujete výkresom, náčrtom, fotografiou, alebo máte len predstavu o tom, ako by mala vyzerať vaša budúca sedacia súprava, konečná vizualizácia a výsledok vás presvedčí.

Pohovky

Chceli by ste si aj vy pohovieť na naozaj kvalitnej pohovke? Nazrite do ponuky pohoviek na webe Sedacky.com a vyberte si niektorú z ponúkanej kolekcie, ktorá sa dizajnovo prispôsobí modernému aj klasickému interiéru. Alebo si navrhnite pohovku podľa vašich predstáv! Jej dizajn, poťahový materiál, doplnky a dokonca aj rozmery sú len a len na vašom návrhu.

Sedačky

Ak sa na niečom neoplatí šetriť, sú to práve sedacie súpravy. Vybavte priestor vašej obývačky sedačkou, z ktorej sa vám a vašim návštevám nebude chcieť vstať. Kožené sedačky sú klasikou, ktorá zaváňa luxusom, obľúbené sú ale aj sedačky 3+2+1, ktorými sa zavďačíte celej rodine. Ak patrí medzi zákazníkov, ktorí vsádzajú na maximálnu využiteľnosť a praktickosť, vyberte si rozkladaciu sedaciu súpravu, na ktorej môžete spávať.

Scroll To Top