Free songs
Home / Móda a krása / Páni, oprášte trendy z 2014, stále sú „in“
Páni, oprášte trendy z 2014, stále sú „in“

Páni, oprášte trendy z 2014, stále sú „in“

Z dá sa vám zbytočne drahé prispôsobovať svoj šatník každý rok aktuálnym trendom? Nemáte zlatú VISA kartu, aby ste si mohli každého polroka doplniť skriňu žhavými kúskami? Poradíme vám, ktoré mužské trendy z roku 2014 budú aktuálne aj v roku 2015. Ušetríte peniaze, vynosíte kúsky, ktoré ste mali len párkrát na sebe a módna polícia bude mať z vás radosť.

Trendy z roku 2014 ktoré sú IN

Trendy z roku 2014 ktoré sú IN

Všetko biele

Zabudnite na all-black kombináciu, v lete by ste sa v tom uvarili. Zvoľte radšej all-white oblečenie, ktoré vás ochráni pred letným slnkom. Samozrejme, že to nemusí byť len biela farba, ale môžete zvoliť aj béžovú, smotanovú či slonovinovú farbu. Ak sa rozhodnete pre svoj all-white outfit, dobre si pozrite predpoveď počasia, bola by škoda, keby vás prekvapil dážď, kaluže a špliechajúce autá a váš outfit by bol zničený. Dominantnými kúskami all-white outfitu by mali byť svetre, nohavice, košele či polokošele.

Živé vzory

Dizajnéri sa opäť inšpirovali v hippies móde 70. rokov minulého storočia a v kurze sú výrazné kvetinové vzory, farebné abstraktné vzory a tiež maskáčový vzor. Hoci sa vám môže zdať, že tieto vzory sa vám budú ťažšie kombinovať so zvyškom vášho šatníka, nemusíte sa toho báť. Ak vyberiete k týmto výrazným a živým vzorom jednofarebné alebo iné jednoduché oblečenie, nemôžete tým nič pokaziť. Dominantnými kúskami v takomto outfite by mali byť kvetované šortky, tričká alebo košele.

Bomber bundy

Ideálnym pomocníkom do nevyspytateľného jarného počasia a  na letné večery sú práve bomber bundy. Táto bunda je veľmi univerzálna a môžete si ju obliecť prakticky k čomukoľvek. Najviac sa však hodí k nohaviciam s košeľou či k rifliam s obyčajným tričkom. Ak by ste chceli tip na farbu, určite si vyberte khaki, čiernu alebo vínovú.

Pastelové farby

Ak ešte máte v skrini odložené pastelové šortky, vesty či tričká, s rastúcom teplotou bude ideálna príležitosť oprášiť tieto kúsky. Ak máte v skrini nohavice pepermintovej zelenej, sýto modrej alebo fialovej farby, skombinujte ich s bielou polokošeľou alebo košeľou neutrálnej farby, napríklad sivou, ak navrch outfitu dáte ešte aj bomberu, bude to vyzerať skutočne dobre. Dominantnými kúskami v pastelových farbách by mali byť nohavice, košele, svetre alebo saká.

Sako a nohavice inej farby

Kombinácia béžových nohavíc a modrého saka alebo sivého saka a svetlomodrých nohavíc je, ako stvorená pre tohtoročné leto. Doplňte to mokasínami alebo plátenými topánkami a večer v meste budete vyzerať ako skutočný elegán. Nič nepokazíte ani, keď k saku zvolíte rifle tmavšej farby. Dominantnými farbami nohavíc a sák sú tmavomodrá, sivá, šedá a aj svetlomodrá.

Hovorí sa, že móda sa neustále opakuje a niekedy sa dožije móda aj ďalšej sezóny. Nebojte sa teda vytiahnuť kúsky, ktoré sú stále trendy, hoci majú už nejaký rok.

Scroll To Top