Free songs
Home / Komerčné články / Ochrana kedysi a dnes
Ochrana kedysi a dnes

Ochrana kedysi a dnes

Pionierske časy sú svojim spôsobom krásne. Objavujeme nepoznané a často začíname kráčať po ceste, ktorá sa neskôr zaujímavo zakľukatí. Všetko má svoj začiatok a vývoj a ani tak špecifický tovar ako kondómy nie sú výnimkou.

Ochrana niečím, čo bolo funkčne podobné dnešným kondómom, bola ľuďom známa už dávno pred naším letopočtom. Čas však významne pokročil a ľudstvo prešlo od všakovakých zvieracích čriev k oveľa sofistikovanejším materiálom, ktoré mnohé dovoľujú, no všeličomu bránia. Kto by si to bol pred tristo – štyristo rokmi pomyslel…

screen-svetkondomov-sk

Kondómy s výstupkami

Pre ešte viac potešenia zo spoločne strávených intímnych chvíľ sú tu vrúbkované kondómy. Tie od overenej značky Durex budú pre vás určite správnou voľbou. Ako už samotný názov napovedá, typ Durex Pleasuremax warming v sebe skrýva hrejivé pocity s maximálnou mierou pôžitku. Tej je učinené za dosť vďaka vrúbkom a prúžkom na kondóme, ktoré dostanú vašu partnerku do varu. Pre let do výšin však vyskúšajte aj ďalšie produkty z kategórie.

Bezlatexové kondómy

Bez latexu neznamená bez potešenia. Kondómy s bezlatexovou úpravou sú určené pre tých, ktorým latexový materiál nespôsobuje potešenie, ale alergické komplikácie. Pri zachovaných vlastnostiach pevnosti a pružnosti získate s týmito prezervatívmi pocit absolútnej voľnosti. Prvým z tejto rady bol Durex Real feel, rokmi osvedčený produkt svetoznámej značky. Tento výrobok nasledovalo mnoho ďalších, napriek tomu sa Durex Real feel drží už viac ako desať rokov v popredí predajnosti.

Menšie kondómy

Zdá sa, že sú definitívne preč časy, kedy sme si mohli z mála tovarov vybrať len obmedzené množstvá. To už neplatí ani pre pestrý svet kondómov, kde sa vyrábajú produkty presne na mieru spotrebiteľa. To platí doslovne aj pre veľkosti. Menšie kondómy, ktoré sú o čosi užšie ako klasické, sú odpoveďou výrobcov na požiadavky trhu.

Scroll To Top