Free songs
Home / Komerčné články / Javorníky – relax pre všetkých a za každého počasia
Javorníky – relax pre všetkých a za každého počasia

Javorníky – relax pre všetkých a za každého počasia

Kysucká príroda patrí medzi tie najkrajšie časti Slovenska, o tom nemôže byť sporu. A aj keby ste sa sporiť chceli, každý sudca uzná, že to je skutočne tak. V lete tu na vás čaká náročnejšia aj menej náročná turistika pre rodiny s deťmi, cyklochodníky a pokojne aj zbieranie byliniek. V zime sa to tu zase mení na raj pre lyžiarov a bežkárov. Hľadáte miesto, kde by ste mohli rozložiť svoj základný stan? Skvelé ubytovanie v Čertove nájdete v hoteli s rovnomenným názvom. Čo všetko tu na vás čaká a čo môžete robiť?

screen-certov-eu

Wellness, bazény, šport a úžasný relax

Okrem krásnej prírody, čerstvého vzduchu, pocitu slobody vás je pripravený privítať aj hotel Čertov, ktorý bol otvorený v roku 2013. A dokáže uspokojiť požiadavky aj tých najnáročnejších. Nájdete tu skvelý priestor pre teambuilding, rodinné dovolenky, partiu, milovníkov lyžovania či turistiky. Pre väčšie skupinky sú tu pripravené apartmány, v ktorých je LED televízor, kuchynka, 4-6 lôžok a neodolateľný horský štýl. Na svoje si tu prídu aj deti, pre ktoré tu je pripravená špecialita vo wellness centre – šmykľavka. Nechýba ani plavecký bazén s protiprúdom, bowlingové dráhy, ping-pongový stôl či kinosála.

Ideálne miesto pre firemné akcie

Chcete utužiť pracovný kolektív a spoznať sa aj inak ako len spoza pracovných stolov? Lepšie miesto na firemné akcie v Javorníkoch sotva nájdete. Aký program tu na vás čaká? Môžete si vybrať voľný program v rámci varenia gulášu a grilovania v altánku. Ak zbožňujete víno, vyberte si riadené ochutnávanie so skúseným someliérom. V prípade, že dávate prednosť športu, hotel Čertov má pre vás pripravenú lukostreľbu, lezenie po stene, bowling, kolobežky či treking. Pamätajte však na to, že najlepším teambuildingom je taká činnosť, pri ktorej musia všetci členovia tímu spolupracovať a pomáhať si. Navštívte Certov.eu a získajte viac informácií o tom, čo si tu môžete užiť.

Scroll To Top