Free songs
Home / Komerčné články / Nepreháňajte to s make-upom a stavte skôr na prirodzenú krásu
Nepreháňajte to s make-upom a stavte skôr na prirodzenú krásu

Nepreháňajte to s make-upom a stavte skôr na prirodzenú krásu

Letné obdobie je charakteristické vysokými horúčavami, dňami strávenými pri vode, popíjaním chladených alko a nealko nápojov. Na toto obdobie čakáme vždy s neuveriteľným nadšením. Najmä dámy si ešte pred začiatkom leta nakúpia tucet nového oblečenia, ktoré počas dvoch letných mesiacov ani nevyužijú.

Starajte sa o svoju pleť

Čo sa ale týka make-upu, niektoré dámy to preháňajú. Vysoké teploty a tým aj potenie spôsobuje mnohým ženám vrásky. Roztečená maskara, rozmazaný rúž, ale aj roztečený make-up po tvári nie sú na žene dvakrát najpríťažlivejšie. Najmä ak hľadáte partnera a snažíte sa zapôsobiť, takýmto štýlom nič nedosiahnete. Na laserovú epiláciu môžete ísť. Mať hladké nohy cez letné dni je priam povinnosť. Mať však škaredo roztečený make-up? Tak na to zabudnite!

Dámy, cez letné mesiace používajte maximálne vodeodolnú maskaru a ceruzku na oči. Keď ale ste na dovolenke, bolo by vám zbytočné predtým, ako pôjdete na pláž, nanášať na pokožku make-up, ktorý by sa aj tak pri prvom ponorení pod vodu úplne roztiekol. Doprajte pár dní oddychu aj vašej pokožke. Uvidíte, že po návrate z dovolenky zmizne akné a vaša pleť sa na nejaký čas upokojí. Mnohé ženy sa síce počas letného obdobia sťažujú na väčší výskyt hnisavých vyrážok. To samozrejme záleží aj od typu pleti. Nechajte však svojej pokožke voľnosť. Môže sa stať, že sa vám natrhne znamienko a jedinou možnosťou pre vás bude návšteva kožného lekára, ktorý vám odporučí odstránenie znamienka. Určite uposlúchnite, pretože keby ste túto situáciu neriešili, objavili by sa ďalšie komplikácie.

Viete, že mužom sa skôr páčite, keď nemáte na sebe tonu make-upu, ale reprezentujete sa skôr svojou prirodzenou krásou? Väčšina dám žije v omyle, že pánom sa páčia výrazne nalíčené ženy, ale opak je pravdou. Dámy, nepreháňajte to s make-upom a stavte skôr na prirodzenú krásu.

Scroll To Top