Free songs
Home / Úspech a podnikanie / Nemáte voľný priestor? Prenajmite si kanceláriu
Nemáte voľný priestor? Prenajmite si kanceláriu

Nemáte voľný priestor? Prenajmite si kanceláriu

Kráčať za svojím snom je v mnohých prípadoch sťažené podmienkami. Rozhodli ste sa, že sa z vás stane úspešný podnikateľ, avšak dlhodobo nedokážete vyriešiť problém s miestom vášho podnikania. Vo vašom byte či dome si kanceláriu jednoducho nemôžete dovoliť zriadiť, prišli by ste o potrebnú dávku súkromia. Avšak čo robiť, keď nepripadá do úvahy ani kúpa vlastného priestoru na podnikanie? V tom prípade vás zachráni prenájom kancelárskych priestorov.

kancelarie-na-prenajom-bratislava-btscargo.sk

Lokalita prenajatej kancelárie je dôležitá

Neprezradíme vám nijakú novinku, ak vyhlásime, že vhodne zvolená lokalita je v prípade vášho rozbiehajúceho sa, ale aj rokmi vedeného podnikania veľmi dôležitá. Umožní vám ešte lepší kontakt s vašimi súčasnými aj potenciálnymi klientmi. Myslite na to, či sa k vám budú vedieť bezproblémovo dostať a či budú mať kde zaparkovať. Najmä v Bratislave je to dnes veľký problém. To sa však netýka areálu spoločnosti BTS Cargo & Hangar Services, kde je parkovanie hračkou. Bonusom je aj blízkosť najväčšej obchodnej zóny v Bratislave, neďaleké napojenie na MHD a diaľnicu D1, čo len svedčí o dobrej dostupnosti. Vzhľadom na to, že je areál strážený nepretržite 24 hodín, ide o veľmi lukratívne kancelárske priestory.

Obávate sa, že sa pre váš druh podnikania nenájde vhodná plocha? Nezúfajte, kanceláriu je možné si prenajať na základe osobitných požiadaviek na jej veľkosť. Priestorov je veľa a poskytujú rôzne veľkosti plôch. Rekonštrukcia kancelárie podľa predstáv klienta je samozrejmosť.

Mám záujem o kancelárske priestory v Bratislave

V celom areáli v blízkosti letiska v Bratislave sa nachádza až 10 900 m2 kancelárií, vyše 15 500 m2 hangárov a viac ako 6 100 m2 priestorov vhodných na prevádzkovanie skladov. Okolie je denne udržiavané a zveľaďované a nachádza sa v ňom množstvo zelene. Na teplý obed si môžete odskočiť do reštaurácie, ktorá sa nachádza priamo v areáli a poskytuje stravu za dostupné ceny. Prenájom kancelárskych priestorov areál poskytuje v piatich budovách v letovej alebo hospodárskej časti letiska.

V budove Aeroprogres nájdete kancelárie s výmerou od 20 do 130 m2 a vzhľadom na ich úpravu sú vhodné na okamžité využívanie. Zmluvné obdobie prenájmu je flexibilné, závislé od požiadaviek klienta. Priestory kancelárie sú čiastočne klimatizované, strážené kamerovým systémom, vstup do areálu sa realizuje prostredníctvom elektronického vrátnika. V priestoroch sa nachádza aj spoločná kuchynka.

V budove AB nájdete ucelené kancelárske sektory s plochou od 250 do 520 m2. Dokonca si môžete prenajať aj celé poschodie s vlastným vstupom do budovy. Kancelárie sú taktiež klimatizované a vybavené kuchynkou.

Budova AC poskytuje priestory na podnikanie s rozlohou od 100 do 190 m2. Kancelárie sú čiastočne klimatizované a sú chránené vstupnými dverami na elektronický čip a audio vrátnikom.

Prenájom priestorov v budove F sa realizuje v rámci ucelených sektorov s plochou od 460 do 2 200 m2. Kancelárske priestory v tejto budove je možné pretvoriť podľa požiadaviek klienta, ktorý si môže prenajať aj celé poschodie.

V budove BCD sa prenajímajú kancelárie s plochou od 500 do 2 000 m2. Aj v týchto priestoroch je samozrejmosťou kuchynka.

Presvedčte sa, že podnikať v Bratislave sa dnes dá ľahko. Kancelárií na prenájom je tam hŕba!

Scroll To Top