Free songs
Home / Komerčné články / Moderná pomôcka, bez ktorej sa nezaobíde žiadna významná udalosť
Moderná  pomôcka, bez ktorej sa nezaobíde žiadna významná udalosť

Moderná pomôcka, bez ktorej sa nezaobíde žiadna významná udalosť

Počas letných mesiacov sa všetci snažíme obmedziť pobyt v interiéri na minimum, pretože slnko a okolitá príroda nás svojou krásou neustále láka von. Z tohto dôvodu sa snažíme každú jednu činnosť praktizovať v exteriéri. Veľmi dobrým príkladom je terasa, ktorá je v mnohých prípadoch druhou obývacou izbou s tým rozdielom, že tu máte k dispozícii čerstvý vzduch, príjemnú zvukovú kulisu a  dokonalú atmosféru. Práve tá je najčastejším dôvodom pre organizovanie večierkov, záhradných osláv a firemných akcií v takomto prostredí. Najzákladnejšou pomôckou, ktorá sa postará o všetky spomínané veci je dobrý stan. Ako a podľa čoho si ho vyberať vám vysvetlíme v tomto článku.

Na všetky príležitosti

Typ skladacieho stanu, ktorý vám bude dobre slúžiť počas konkrétnej akcie, si vyberiete veľmi jednoducho. Ponuka na trhu je široká a pestrá. Základom však ostáva, že musíte zohľadňovať podmienky, do ktorých sa tento prvok umiestňuje. Príroda je nevyspytateľná a nie vždy sa dá rátať s tým, že bude ideálne a slnečné počasie. Zastrešenie, ktoré tieto produkty poskytujú je v takomto prípade veľmi vhodné. Tento efekt sa vám zíde pri plánovaní každej jednej udalosti pod “holým” nebom.

Mobilné riešenie

Tieto výrobky sú veľmi obľúbené, pretože ponúkajú množstvo flexibilných riešení. Vďaka jednoduchej manipulácii a použitému materiálu môžete zorganizovať firemný večierok v prírode behom niekoľkých hodín. Špeciálne navrhnutý systém, ktorý uľahčuje rozkladanie pomocou automatického zaistenia celej konštrukcie. Jedným ľahkým ťahom k sebe získate predajný stánok, ktorý sa postará o vaše bezpečie a istotu aj počas nepríjemného počasia.

Kvalitné prevedenie

Prenosné konštrukcie takýchto stanov sa hodia pre všetky udalosti, dokážu navodiť tú správnu atmosféru a splniť všetky požiadavky organizátorov danej akcie. Materiál, z ktorého sa vyrábajú základné plachty je na 100 % vodotesný. Veľmi ľahko sa udržuje v čistote, pretože sa jednoducho umýva a farba je odolná proti UV žiareniu, čo znamená, že nevybledne ani po rokoch používania. Pri akciách tohto charakteru je dôležitá bezpečnosť. Tá je samozrejme zaručená aj oceľovou konštrukciou cateringového stolu, ktorá je ľahká a zároveň pevná . V prípade poruchy sa dajú jednotlivé diely vymeniť. Presvedčte sa, že dokonalá oslava pod jasným nebom je s takouto technikou oveľa jednoduchšia a príjemnejšia.

Scroll To Top