Free songs
Home / Komerčné články / Malý Raj – perfektné miesto na bývanie
Malý Raj – perfektné miesto na bývanie

Malý Raj – perfektné miesto na bývanie

Malý Raj – perfektné miesto na bývanie

Riešite ubytovanie v Bratislave alebo jej okolí? Nie ste jediní. Čo tak sa pridať k tým, ktorí už túto starosť majú vyriešenú, chceli by ste? Máme pre vás zaujímavý tip. Malý Raj to na pohľad! Poďme sa spoločne na Malý Raj bližšie pozrieť.

Projekt, ktorý rieši viac než bývanie

Malý Raj – to je názov developerského projektu neďaleko Bratislavy. Jeho koncepcia je postavená jednoznačne a najmä funkčne. Cieľom je vytvorenie plnohodnotného mestečka s občianskou vybavenosťou, obchodmi, službami a patričnou dopravnou obslužnosťou. Pretože pre obyvateľov nie sú satelitné predmestia bez zodpovedajúcej infraštruktúry z dlhodobého hľadiska dobrým riešením. Chýbajúce služby a dopravná infraštruktúra neprispieva k pohodliu, ktoré by ste si predstavovali. V Malom Raji to je inak.

screen-malyraj-sk

Poloha – kompromis medzi mestom a bývaním v prírode

Atraktívna lokalita je jednou z predností, o ktorú sa môže projekt rozhodne oprieť. Ide o oblasť Veľký Šúr pri Slovenskom Grobe, vzdialenú len 13km od Bratislavy. Pomerne rázovitá oblasť je známa najmä vďaka každoročne sa opakujúcim husacím hodom a výrobe vína, ktorými je okolie Slovenského Grobu a Pezinku vychýrené. Ak v okolí Bratislavy hľadáte pre svoje bývanie tichý priestor s peknou prírodou, práve ste ho našli. Výhľad na Karpaty je príjemným bonusom, možnosť prechádzať sa v neďalekom Šúrskom pralese zase benefitom, ktorý môžete kedykoľvek aktívne využiť na oddych – prechádzky alebo cykloturistiku.

Dostupnosť čoskoro aj mestskou hromadnou dopravou

Super poloha pozemkov by sama o sebe bola nanič, pokiaľ by ste sa k nim nemali ako dostať. To ale v prípade projektu Malý Raj nehrozí. V čase, kedy je tento článok písaný, sa čaká na zaradenie autobusovej zastávky Malý Raj do grafikonu SAD a prebiehajú tiež rokovania s príslušnými orgánmi o predĺžení linky 630 až do areálu projektu. Predpokladá sa kladné vybavenie oboch záležitostí, ktorých výsledky určite ocenia najmä obyvatelia využívajúci k svojej preprave hromadnú dopravu.

Byty aj na prenájom, no s podmienkou odkúpenia

V priestore Malého Raja si môžete kúpiť nehnuteľnosť podľa vašich aktuálnych preferencií. V ponuke sú byty v bytovom či polyfunkčnom dome, stavebné pozemky, určené na vlastnú realizáciu rodinného domu, alebo komerčné, nebytové priestory. Čo sa bytov týka, tie sú dokončené a riadne skolaudované. Cena zahŕňa samotný byt v prevedení štandard, pivničné priestory a parkovacie státie – buď vonkajšie, alebo garážové. Byty je možné si tiež prenajať, no maximálne na 2 roky a s podmienkou, že po uplynutí doby nájmu byt odkúpite.

screen-malyraj-sk-2

Vysporiadané a inžinierskymi sieťami vybavené pozemky

Bývanie v rodinnom dome je pre mnohých ľudí zaujímavejšou variantou a Malý Raj je na ňu tiež pripravený. Všetky pozemky na predaj sú vyňaté z pozemkového fondu a riadne zapísané do katastra nehnuteľností. K pozemku je zároveň vydané rozhodnutie o umiestnení stavby. Nemusíte tak vybavovať stavebné povolenie, ale môžete stavať na ohlášku. Ohlásenie stavby by vám nemalo zabrať oveľa viac ako 30 dní. Už za mesiac ste teda schopní stavať so všetkými potrebnými povoleniami a dokumentáciou. S pozemkami sa takisto ráta v územnom pláne obce a potešia aj kompletne zariadené inžinierske siete – voda, plyn, kanalizácia, elektrina a verejné osvetlenie, cesty a chodníky.

Všetky potrebné informácie a kontakty hľadajte po kliknutí na web projektu malyraj.sk. Nájdete tu aj prehľadnú mapu s obytnými sektormi. Sami sa môžete presvedčiť, že o pozemky a bývanie v Malom Raji je záujem. A pretože je raz vidieť lepšie ako stokrát počuť, je pre vás pripravená bezplatná obhliadka pozemkov. Stačí sa vopred objednať a dohodnúť si termín.

Scroll To Top