Free songs
Home / Komerčné články / Investujte do seba, kúpte si arganový olej
Investujte do seba, kúpte si arganový olej

Investujte do seba, kúpte si arganový olej

V dnešnom premodernizovanom svete, v ktorom sa denno-denne používa množstvo chémie sa stáva používanie prírodných produktov čoraz bežnejšie. Ľudia sú ochotní investovať do prírodných produktov nemalá peniaze v snahe zaplatiť si za kvalitný produkt. Nielen pri potravinách, ale už aj v kozmetike sa stretávame s pojmami bio, naturálne, natural extract, či 100% výťažok, pričom všetky tieto spojenia označujú niečo, čo je prírodné.

shutterstock_130142126

Mnohí výrobcovia v snahe predať čo najväčšie množstvo produktov neváhajú ponúkané produkty označovať týmito pojmami, pričom sa ale nejedná o prírodné produkty.

Ako teda zistiť, či je produkt reálne prírodný? Na to, aby produkt mohol byť označený spojením „prírodný, bio, natural či 100% výťažok“ je potrebný certifikát, ktorý je skutočnou zárukou kvality. Získať certifikátu kvality  nie je jednoduché. Výrobok musí byť testovaný, splniť prísne podmienky procesu výroby, zloženia, testovania a v neposlednom rade sú podstatné použité suroviny a spôsob ich konzervácie. Odporúčame Vám preto kupovať len produkty, ktoré majú udelený certifikát kvality. Medzi  prírodné produkty používané v kozmetickom priemysle patrí aj 100% bio argánový olej lisovaný za studena, ktorého pozitívne účinky ľudia poznajú po celom svete. Je produktom získaným zo stromu, ktorý sa odborne nazýva Argania spinosa, teda arganovník. BIO Argánový olej sa používa na pleť, vlasy i nechty.

Argánový olej na vlasy pozitívne pôsobení na pokožku hlavy a vlasov ocenia najmä ľudia trpiaci suchými, lámavými a rozštiepenými vlasmi.

Priaznivé účinky argánového oleja sa prejavujú pri jeho pôsobení nielen na tvár, ale aj na dekolt a krk. Pokožku hydratuje, spevňuje, rozžiaruje a dodáva jej energiu. Je tiež vhodný pre ľudí trpiacich alergiami, ekzémami a infekciami kože.

Pre všetkých, ktorých trápia štiepiace sa nechty je argánový olej skvelým pomocníkom, pretože nechty spevní, posilní a podporí ich rast. Okrem toho má pozitívne účinky aj na suchú kožu v okolí nechtov.

Scroll To Top