Free songs
Home / Móda a krása / Čo si ako prvé muži všímajú na ženách?
Čo si ako prvé muži všímajú na ženách?

Čo si ako prvé muži všímajú na ženách?

My ženy sme vždy chceli vedieť čo si na nás muži všimnú ako prvé. Všemožne sa snažíme vyzerať dokonale, avšak niekedy to nezaberie. Niekedy si nás muži nevšimnú pre nejakú maličkosť, ktorú zanedbáme. Chcete však vedieť, čo si muži všímajú ako prvé na ženách? Chcete vedieť na čo nedajú dopustiť? Milé dámy, čítajte ďalej.

Čo si muži všímajú

Čo si muži všímajú

Príťažlivý zadok

Viete o tom, že väčšina mužov si všimne na žene ako prvé zadok? V letných mesiacoch, keď teploty stúpajú, ženy začínajú preferovať kratšie strihy oblečení. Sukne, krátke šaty – to je to, čo mužov dráždi. Krátke oblečenie automaticky zvýrazňuje váš vypracovaný zadoček. Pre mužov hotový pôžitok. Ak ste na ňom pracovali v posilňovni, nie je dôvod ho schovávať do dlhých nohavíc alebo objemných sukní. V plavkách na pláži váš zadok vynikne najviac. Potom sa nečudujte, že sa za vami bude obzerať nejeden muž! Treba však zvoliť správny štýl plaviek. Niektoré ženy preferujú skôr celé plavky pred dvojdielnymi. Ako ste na tom vy? Samozrejme dbajte na dobrý výber plaviek, nech sa v nich váš zadok „netopí“, ale vynikne.

Viete čo si ešte muži všímajú? Vedeli ste o tom, že si všímajú aj vašu chôdzu? Prekvapujúce, že? No je to tak.

Muži si všímajú aj chôdzu

Nikdy ste sa nezaoberali tým ako chodíte? Vedzte, že muži si to všímajú. Všetko závisí od obuvi, ktorú máte práve na nohách. Muži si všímajú ako chodíte vo vysokých podpätkoch – vysoké podpätky vám totiž zvýrazňujú sexepíl. Muži obdivujú ženy vo vysokých podpätkoch, tak ak nejakého chcete uloviť, bežte do obuvi a vyhliadnite si nejaké lodičky, poprípade sandále s platformou.

Čo by to boli za muži, keby si nevšímali krásne oči na našej hrudi – prsia!

Bujné poprsie

Nie každá žena bola obdarená bujným poprsím, avšak musíme byť spokojné s tým, čo nám príroda nadelila. Mužov viac priťahujú ženy s bujným poprsím, ale aj vy, ktoré ho nemáte, ho môžete zvýrazniť. Veď predsa existujú podprsenky s vypchávkami! Leto je najvhodnejšie obdobie k zvýrazneniu pŕs! Vtedy sú muži v pozore! Ľahké oblečenie, ktoré nosíte cez leto odhaľuje prsia, zato svetríky cez zimu ho len zakrývajú.

Scroll To Top