Free songs
Home / Bývanie / Ako si zútulniť panelákovú lodžiu?
Ako si zútulniť panelákovú lodžiu?

Ako si zútulniť panelákovú lodžiu?

Ste panelákové dieťa a neviete si predstaviť žiť na dome? Máte svoj balkónik, svoju lodžiu – nepotrebujete nič viac. Nie ste ten typ, ktorý potrebuje byť od rána do večera na záhradke a piplať sa v hline? Máme pre vás niekoľko inšpirácii ako si zútulniť vašu lodžiu. Možno sa niektorými nápadmi necháte inšpirovať, možno nie. Rozhodnutie necháme na vás.

V letnom období trávite na balkóne väčšinu svojho voľného času. Prídete z práce, uvaríte si chutnú kávičku, vezmete do rúk časopis, ktorý sa vám povaľuje v obývačke na stole a idete na balkónovú lodžiu. Čerstvý vzduch vám prospeje, slniečko tiež. Po práci, v ktorej ste zavretý celý deň je lodžia úplným vykúpením! Avšak po zime, keď ste z vašej lodžie mali iba obyčajný sklad, by ste chceli si ju zútulniť na pekné slnečné letné, ale i jesenné, dni. Čo vám treba na to, aby ste si zútulnili vašu lodžiu? Verte, že aj váš panelákový balkón môže vyzerať útulne! Nielen váš byt.

Zútulnite si panelákovú lodžiu

Zútulnite si panelákovú lodžiu

Miesto, kde si budete môcť sadnúť

Ak chcete tráviť dlhé slnečné dni a večery v náručí panelákovej lodžie, nesmiete zabudnúť doniesť si tam aj niečo na pohodlné sedenie. Preferujete skôr látkový gauč alebo záhradný nábytok? Oboje je krásne, avšak je dôležité nemiešať záhradný nábytok s nábytkom vhodným do interiéru. Buď vašu lodžiu budete ladiť na štýl obývačky alebo na štýl záhradnej terasy. Ktorý si vyberiete je na vás. Oboje má svoj šmrnc. Nezabúdajte však na veľké množstvo mäkkých vankúšov. Chcete si spraviť predsa miestečko, kde si budete môcť v kľude ľahnúť alebo sadnúť bez toho, aby vás niečo tlačilo, nie?

Ešte by sme vám pripomenuli, aby ste nezabúdali na kvety – príjemne vám zútulnia vašu lodžiu.

Chcete, aby vás objímala príroda?

Chcete cítiť objatie prírody na vašej lodži? Jednoznačne zbehnite do kvetinárstva a kúpte si nejaké okrasné rastlinky, ktoré oživia ináč fádnu balkónovú lodžiu. Pýtate sa aké druhy rastliniek by sa vám hodili? Najmä také, ktoré sú nenáročné na starostlivosť. My vám však poradíme skvelú fialovú levandulu a nádherné tuje, vďaka ktorým sa budete cítiť ako na záhradke! Poprípade ešte farebné trvalky, ktoré budú svojou farebnosťou pútať vaše oči.

Scroll To Top