Free songs
Home / Komerčné články / Biano.sk – svieži vietor medzi webmi o bývaní
Biano.sk – svieži vietor medzi webmi o bývaní

Biano.sk – svieži vietor medzi webmi o bývaní

Hľadáte inšpiráciu pre vaše bývanie? Biano, nový web o bývaní, vám ju pomôže nájsť. A viete čo? Podeľte sa o svoje dojmy do komentárov pod článkom. Možno sa budú zhodovať s tými našimi. Toto sú ony.

Čo je to Biano

Biano je český projekt, ktorý sa za necelý rok svojej existencie zaradil medzi najväčšie weby o bývaní. Slovenskou mutáciou sa snaží o rozšírenie svojho poľa pôsobnosti aj u nás. A potenciál na skvalitnenie scény rozhodne má. Čo nás na novej internetovej platforme o bývaní najviac zaujalo?

shutterstock_133942856

S Biano.sk vás bývanie začne baviť

Web už na prvý pohľad korešponduje so svojou značkou. Je jednoduchý, no čistý, jasný a úderný. Prosto Biano. Nájdete na ňom všetko, čo vás o svete bývania zaujíma. A to, čo vás doteraz nezaujímalo, vás možno zaujímať začne. Biano skvele prepája bytové inšpirácie s konkrétnymi produktami a v zásade ponúka rôzne momenty jedného segmentu (bývania) na spoločnom mieste. Čo je samo o sebe super nápad, ktorý tu doteraz nebol. Rozhodne nie v takom peknom kabáte.

Od inšpirácie k realizíacii

Keby bol Biano.sk tlačeným katalógom, mal by more strán a nezmestil by sa ani do tých najväčších schránok. Na webe je ale oveľa interaktívnejší a to je, zdá sa, cieľom. Ľahko sa preklikáte ponukou a prídete si na svoje bez ohľadu na to, či hľadáte nové možnosti pre svoj dom, byt, spálňu alebo chodbu. Ku každej z inšpiratívnych fotografií je pripojený profil dizajnéra aj s kontaktom. To je veľmi praktické v prípade, že ste sa do interiéru zamilovali a chcete ho mať stoj čo stoj doma. Od inšpirácie k reálnemu uskutočneniu nebolo nikdy tak blízko.

Katalóg s pridanou hodnotou

Hodnotné tipy získate aj pri „listovaní“ v magazíne, bohatom na nápady a fotografie. Opäť v štýle a duchu Biano.sk. A aby toho nebolo málo, v kategórii Produkty sú prehľadne zhromaždené produkty rôznych značiek a výrobcov. Môžete si medzi nimi vyberať podľa dizajnu, ceny, výrobcu alebo farby. Ako chcete. Biano.sk jednoducho ponúka pridanú hodnotu, akú len tak ľahko nenájdete.

10913-biano-logo-full-150px

Scroll To Top