Free songs
Home / Komerčné články / Ako odstrániť problémy s erekciou?
Ako odstrániť problémy s erekciou?

Ako odstrániť problémy s erekciou?

Trpieť nechuťou do života nie je vonkoncom ničím príjemným. Podobne ako trpieť problémami s erekciou. Ak aj vy patríte medzi ľudí s podobnými starosťami, nezúfajte. Účinná pomoc a podpora vašej erekcie je možno bližšie, než ste sa nazdávali.

Pohlavný pud, sexuálna túžba, libido. Tri pojmy, ktoré pomenúvajú v zásade jedno – túžbu po párení. Okrem toho, že táto túžba, vyvolaná hormonálnou činnosťou, má vysoko praktický rozmer, ktorým je zachovanie druhu, prináša aj veľa príjemného. Preto ak je v tomto smere niekde problém, má takáto dysfunkcia veľakrát hlboký dopad na osobný život partnerskej dvojice.

Čo je to erekcia?

Výsledkom vyššie spomínanej hormonálnej činnosti a na seba nadväzujúcich reflexov je, okrem iného, stvrdnutie pohlavného orgánu pri vzrušení. K tomuto javu dochádza len za koordinácie somatickej aj autonómnej inervácie, kavernózneho systému a venookluzívneho mechanizmu a arteriálneho zásobenia.

Ako dochádza k erektilnej dysfunkcii?

Ak dôjde k poruche čo i len jedného z vyššie menovaných troch článkov, celý mechanizmus sa rozsype a práve vtedy hovoríme o vzniku erektilnej dysfunckie. Avšak napríklad aj taká cukrovka, vysoký krvný tlak, fajčenie, vysoká hladina cholesterolu či psychické a psychologické faktory sú hrozbou nie len pre ľudské srdce, ale tiež pre úroveň mužskej potencie.

Čo robiť?

Pokiaľ na sebe badáte príznaky erektilnej dysfunkcie a neschopnosť dosiahnuť či udržať erekciu, rozhodne neodkladajte návštevu lekára – odborníka. Môže ísť o sprievodný jav vážnych zdravotných problémov, ktoré mnohokrát súvisia s neurologickými a srdcovocievnymi patáliami. Ak však lekár sprievodný zdravotný problém vylúči, na zvýšenie chuti k sexu a pozdvihnutie vášho libida môžete vyskúšať rôzne prípravky, založené na prírodnej báze.

Pomoc aj bez lekárskeho predpisu

10731-erekcia-guru

Riešením na problémy s erekciou môžu byť napríklad účinné tabletky na erekciu. Na trhu je v súčasnosti viacero variant vrátane voľnopredajných liekov, ktoré dostanete aj bez lekárskeho predpisu. Ide v podstate o prírodné výživové doplnky s pozitívnym účinkom na mužskú potenciu, ktoré sú testované úradom verejného zdravotníctvo Slovenskej republiky, respektíve zodpovedným orgánom krajiny, z ktorej prípravky pochádzajú. Nájdete ich aj na webe Petra Kaciána, ktorému priatelia nepovedia inak ako Guru Erekcie. Na stránke s príznačným názvom Erekcia.guru okrem nich objavíte informácie, vychádzajúce z desaťročných skúseností a osobného testovania prírodných výživových doplnkov s priaznivým účinkom na mužskú erekciu.

Ktoré sú tie naj?

Medzi dlhodobe najznámejšie a azda aj najpropagovanejšie prípravky na pozdvihnutie chuti k sexu patrí Viagra. Tento prípravok však spadá skôr do kategórie liekov a ako taký nie je voľne predajný, dostanete ho len na predpis. Z voľne dostupných prírodných doplnkov sú potom medzi užívateľmi veľmi obľúbené prírodné afrodiziaká Maxxes, Erexan alebo Elixirman, založený na ženšenovej báze. Populárnym výrobkom je však aj Clavin a E-rex24, americký výrobok napomáhajúci udržaniu adekvátnej hranice mužských hormónov v krvi.

Zerex

Samostatnou kapitolou vo výpočte favoritov v oblasti sexuálneho nabudenia sú prípravky Zerex – najlepšie tabletky na erekciu bez predpisu. Preparát je založený na čisto prírodnej báze s obsahom zázračnej rastliny z peruánskych Ánd s názvom Maca, látky Tribulus Terrestris, ktorá stimuluje hladinu testosterónu v tele, liečivej rastliny Silybum marianum, prospešných aminokyselín L-arginín a L-Lyzín a viacerých vitamínov – zinku, vápnika, mangánu alebo vitamínu E, ktorý zlepšuje prietok krvi v tele. Na základe skúseností Guru Erekcie a recenzií množstva spokojných zákazníkov sa o sile Zerexu môžete na vlastnej koži presvedčiť aj vy.

Scroll To Top