Free songs
Home / Komerčné články / Aké náušnice sedia k Vašej tvári?
Aké náušnice sedia k Vašej tvári?

Aké náušnice sedia k Vašej tvári?

Každá žena si rada potrpí na pekné náušnice, ktoré dotvárajú jej dojem na ostatných, no vyberáte si skutočne tie pravé pre vašu tvár? Čo ak ste si náhodou nevybrali tie pravé a zvýrazňujú iba tvar Vašej lebky? Prečítajte si, ktorý typ náušníc sa hodí k Vašej tvári a vyberajte si práve podľa toho.

shutterstock_140925766

Guľatá tvár

V takomto prípade robí mnoho žien chybu, keď volí akékoľvek širšie, veľké kruhy pre takýto typ tváre. Skoro všetky kruhové, či guľové tvary náušníc zvýrazňujú len oblé kontúry, čo rozhodne nie je nápomocné, keďže to dodáva na dojme mohutnosti hlavy. To isté platí pre drobné náušnice. Naopak, vhodné sú pre Vás podlhovasté, ktoré akoby predĺžia tvár a zjemňujú guľatý tvar, či náušnice kratšie, ale rovného tvaru. V prípade, že neodoláte okrúhlym tvarom, voľte výhradne jemné a tenké, skôr vačšieho polomeru.

Hranatá tvár

V tomto prípade sú nevhodné akékoľvek geometrické tvary typu výrazné kruhy, štvorce, kamienky do trojuholníkov a pod. negatívnym prvkom je dokonca akákoľvek mohutnosť, ktorá len dodáva grády všetkým hranám. Zjemňujúcim prvkom sú optimálne práve kruhy, či akékoľvek jemné, oblé tvary. Dokonca môžete zvoliť i jemné, malé náušnice, ale jednoznačne voľte okrúhle tvary bez akýchkoľvek hrán.

Trojuholníková tvár

V podstate sa trojuholníková tvár v mnohom podobá zákonitosťami hranatej, pričom rozhodne by sa nemali voliť tvary, ktoré disponujú hranami a určite nie náušnicami, ktoré akokoľvek pripomínajú trojuholník, preotže týmto spôsobom sa len opakuje tvar Vašej lebky. V týchto prípadoch krásu vystihnú napríklad tvary náušnice do slzy, pričom viac elegantne jednoznačne budú pôsobiť menšie tvary, formou náušníc vysiacich, alebo bodových. Ak preferujete kamienky, rozhodne je vhodnejšie, aby boli zavesené, pretože hojdajúce sa vyzerajú jednoducho lepšie.

Oválna tvár

Tento typ tváre je práve pre náušnice ako vyhotovený. V tomto prípade sú pre Vás kruhy bezproblémové, rovnako ako dlhé náušnice, ktoré sú vyžadované i pri guľatých typoch tváre. Taktiež sa nemusíte báť Vašeho rozhodnutie pri výbere bodových, či závesných náušníc, ktoré obe ladia s kontúrami Vašej tváre, stačí teda už len prihliadať na farbu k Vašemu oblečeniu a ste pripravená na akýkoľvek večierok, či udalosť.

Ak chcete všetko zdokonaliť byť ešte viac IN, všimnite si aj nové trendy, ktoré prišli so známymi hviedzami Hollywoodu. Sú to náušnice lemujúce celé ucho. Je len na Vás, či tento trend bude Vašemu srdcu blízky. Takýto typ je práve výrazný z profilu a striedajú sa v ňom rôzne variácie výrazných šperkov, či vizuálne chytľavých kovových úprav. Buď sa jedná o viacero malých kúskov pohromade, alebo jeden mohutný šperk, ktorý zaujme pozornosť okamžite.

Scroll To Top