Free songs
Home / Sex a vzťahy / 5 najhorších dôvodov na svadbu
5 najhorších dôvodov na svadbu

5 najhorších dôvodov na svadbu

Na svadobný deň sa tešia ženy už ako malé dievčatká. Vtedy si začnú predstavovať, ako bude vyzerať ich vlastná svadba, čo na nej nesmie chýbať, ako bude vyzerať ženích a aké kvety budú na stole. Postupom času sa tieto predstavy menia, ale nič sa nemení na tom, že na svadobný deň sa stále tešia. Niekedy až tak, že sa sa rozhodnú vydať pre nie najlepší dôvod. Ak je to jeden z týchto, radšej počkajte.

shutterstock_168026342

1. Mať dokonalú svadbu

Ak vás ženie pred oltár predstava, že budete mať dokonalú svadbu, na ktorú sa bude spomínať ešte roky, spomaľte. A to hneď z dvoch dôvodov – nič také ako dokonalá svadba neexistuje, vždy sa niečo pokazí, ale aj to z nej robí jedinečnú udalosť. A po druhé – tento dôvod je egoistický a ak nie ste presvedčená o tom, že si chcete svojho partnera skutočne zobrať, tak to nerobte.

2. Dostať darčeky

Zasmiali ste sa pri tomto dôvode? Potom je to v poriadku a nehrozí vám, že urobíte takú hlúposť a usporiadate svadbu kvôli darom. Nebuďte však prekvapená, ak sa vám niekto zdôverí, že jedným z motívov, prečo sa postavila pred oltár, boli svadobné dary.

3. Priateľ vás prehovoril

Aj toto je dôvod, ktorý vás môže dostať pred oltár. Vy o svadbe ešte nie ste presvedčená, ale je vám ľúto povedať nie, navyše priateľ na vás stále nalieha, že keď už kúpil ten snubný prsteň, tak by bola škoda sa nezobrať a nakoniec vás zlomí. Musíte byť neoblomná, pretože neskôr to môžete ľutovať.

4. Všetci priatelia už mali svadbu

Spoločenský tlak má veľkú silu a nemusí ho nikto na vás vyvíjať, vystavíte sa mu sama. Ako je to možné? Pretože ľudské podvedomie, ak sa všetky vaše rovesníčky v okolí vydávajú, vám bude neustále pripomínať, že aj vy by ste sa mali mať už svadbu. Ale nie je to tak, váš čas príde vtedy, keď to tak budete cítiť.

5. Ste tehotná

Ak sa stretnú tri premenné – pochádzate z kresťanskej rodiny, ste mladá a zároveň aj tehotná, často vás môže niekto z rodiny dotlačiť do svadby s mužom, ktorý vás len fyzicky priťahuje, ale budúcnosť toho vzťahu je nulová. Bojujte za seba a za to, aby sa svadba nekonala. Pretože takéto sobáše nemajú dlhú životnosť.

Scroll To Top