Ako získať nových priateľov

V Sex a vzťahy

Každý z nás má okolo seba priateľov, s ktorými sa stretáva takmer každý deň. Popri pracovných povinnostiach sa dokážeme odreagovať práve v prítomnosti dobrých priateľov, preto je pochopiteľné, že vyhľadávame stále nových a nových priateľov. Ako si ich ale získať? Poradíme vám.

Pretvárka nie je vítaná

Nových priateľov si nikdy nezískate pretvárkou. Nikto z nás sa nedokáže pretvarovať neustále, preto je pochopiteľné, že akonáhle váš nový priateľ spozná váš skutočný charakter a nebude sa stotožňovať s vašim správaním, pravdepodobne s vami preruší kontakt. Už na diaľku totižto dokážeme vycítiť aroganciu a sebeckosť.

Pozitivizmus

Pozitívne myslenie je základným pilierom nových priateľstiev. Samozrejme, každý máme niekedy obdobie, kedy by sme najradšej zaliezli pod paplón a nekomunikovali s nikým a keď tak, vyfňukávali by sme na každom rohu. Ak sa zoznamujete s niekým novým, v žiadnom prípade pred ním nevyplakávajte a nesťažujte sa na svoje problémy. Nových ľudí si získate na svoju stranu jedine svojim pozitivizmom.

Keď sa budete zoznamovať s niekým novým, správajte sa slušne. Nezabúdajte, že dobrý prvý dojem môžete spraviť len raz.

Ako získať nových priateľov

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu