Free songs
Home / Tipy & triky / 4 spôsoby, ako si dodať energiu počas pracovnej doby
4 spôsoby, ako si dodať energiu počas pracovnej doby

4 spôsoby, ako si dodať energiu počas pracovnej doby

Stále sa vám zíva počas pracovnej doby? Napriek tomu, že ste sa vyspali, cítite sa malátne a najradšej by ste si ľahli do postele a spali? Poradíme vám, ako si dodať energiu počas pracovnej doby. Nebojte sa, nič náročného.

1. Raňajky pred odchodom do práce

Produktivitu v práci nezískate tým, že tam prídete s prázdnym žalúdkom. Počas pracovnej doby budete potrebovať veľa energie, preto je viac než nutné pripraviť si ráno výživné raňajky bohaté na vlákninu. Odporúčame vám raňajkovať cereálie s mliekom, čerstvé ovocie alebo čerstvú zeleninu.

2. Pohybové aktivity

Nielen ráno po prebudení, ale kľudne aj počas pracovnej doby si ponaťahujte svaly, pretože nie je nič horšie, ako stuhnutý krk a extrémne bolesti v krížovej oblasti. Ráno vám odporúčame spraviť zopár drepov a klikov. Keď tak, vyskúšajte plank. Ten pomáha udržať chrbticu v stabilnej polohe.

3. Kávička až po raňajkách

Nikdy si nedávajte kávu pred raňajkami. Začne vás tak bolieť žalúdok a počas pracovnej doby sa budete cítiť len zle. Najskôr si doprajte porciu raňajok a následne tak hodinku – hodinku a pol po raňajkách si dajte kávičku.

4. Odreagovanie počas pracovnej doby

Pod odreagovaním počas pracovnej doby máme na mysli komunikáciu s kolegami. Komunikácia s kolegami bude pre vás príjemné spestrenie pracovnej doby a v konečnom dôsledku – pracovná doba vám ubehne oveľa rýchlejšie, ako keby celých osem hodín máte mlčky sedieť/ stáť a robiť.

Scroll To Top