Free songs
Home / Komerčné články / Zoberte si pôžičku ľahko
Zoberte si pôžičku ľahko

Zoberte si pôžičku ľahko

Vždy sa to stane v tej najmenej vhodnej chvíli – pokazí sa vám práčka, nájdete úžasný last minute zájazd, mešká vám výplata či potrebujete zaplatiť nedoplatok za energie. Vždy sa to stane vtedy, keď nemáte dosť peňazí. Poznáte to, zákony schválnosti fungujú stopercentne. Čo robiť v takom prípade, keď peniaze potrebujete okamžite? Nemáte čas týždne riešiť pôžičku s bankou, ale najlepšie pre vás je získať peniaze ešte v ten deň. Kde sa obrátiť?

shutterstock_230694706

Krátkodobé pôžičky

Viete, že peniaze budete mať do pár dní na svojom účte a budete ich môcť potom hneď vrátiť? Vyberte si krátkodobú pôžičku, ktorej doba splatnosti sa pohybuje od 1 do 45 dní. Čiže najlepšia možnosť pre váš prípad. Ale ktorú si vybrať? Pozrite si prehľad českých krátkodobých pôžičiek a vyberte si tú, ktorá je pre vás najvhodnejšia. Pretože každý má iné preferencie a iné požiadavky na takýto typ pôžičky. Čo by však malo byť každého najdôležitejším kritériom? Hlavne to, aby ste si požičali od dôveryhodnej spoločnosti.

Potrebujete peniaze skutočne rýchlo?

Potrebujete peniaze skutočne rýchlo, najlepšie do pár hodín? Nemáte čas čakať na prevod peňazí na váš bankový účet? Váš problém vyriešia pôžičky v hotovosti. Ich hlavnou výhodou je rýchlosť, no nevýhodou je, že si môžete požičať len nižšiu čiastku. Čiže keď potrebujete peniaze na niečo v hodnote pár sto eur, bude vám to s prehľadom stačiť.

Existujú pôžičky aj pre nezamestnaných?

Keď človek príde o zamestnanie, často sa dostane do finančných ťažkostí. Práve vtedy by potreboval pôžičku najviac, no veľa spoločností nezamestnaným odmieta peniaze požičať. Existujú aj také spoločnosti, ktoré to robia? Áno, overené pôžičky pre nezamestnaných poskytuje viacero spoločností. Nepotrebujú doklad o príjme, nenahliadajú do registra dlžníkov, ale samozrejme, že nejde o veľmi vysoké pôžičky. Pohybujú sa v stovkách eur, ale na vyriešenie finančných ťažkostí to postačuje.

Scroll To Top