Free songs
Home / Komerčné články / Vyberte si správnu podlahu
Vyberte si správnu podlahu

Vyberte si správnu podlahu

Vybrať si správnu podlahu sa môže zdať na prvý pohľad jednoduché, no nie každý to dokáže urobiť. Chcete sa dozvedieť, aká podlaha je najvhodnejšia do kuchyne, predsiene, obývačky či detskej izby? Čítajte ďalej.

shutterstock_245391178

Obývačka

Miesto, kde rodina trávi najviac času. Miesto, ktoré musí pôsobiť reprezentatívne a zároveň útulne. Miesto, kde sa chceme cítiť dobre aj my, aj naša návšteva. Do obývačky rozhodne nepatrí dlažba, je to super materiál, no do obývačky absolútne nevyhovujúci. Koberec je lepší, ale časom sa zošúcha, má na sebe rôzne fľaky a nepôsobí priveľmi vábne. Ideálna ja kombinácia drevenej podlahy – plávajúca či parkety a štýlových kusových kobercov. Je to kombinácia moderného minimalizmu s útulnosťou.

Detská izba 

Dôležité je, aby sa v nej dieťa cítilo príjemne. A zároveň nesmiete zabudnúť, aby si pri svojich destkých hrách neublížilo na tvrdšom povrchu, preto je najlepšia voľba veselý koberec. Koberec vo veselých farbách, s veselými motívmi. Rozžiari detskú izbu a aj detskú tvár. Nezabúdajte ho však často vysávať, nech si tam červotoče a prach nerobia hotel.

Kuchyňa

Práve kuchyňa je ideálny prípad toho, kde sa dlažba dokonalo hodí. Prskajúci olej zo šporáku, vyliaty ocot, vysypaná soľ, to nie je pre dlažbu žiadny problém. Keď na dlažbu pridáte praktické behúne, nebude to už pôsobiť takým neosobným dojmom.

Predsieň

Prvé miesto, ktoré uvidí vaša návšteva. Takže by malo pôsobiť reprezentatívne, no nezabúdajte zároveň ani na jeho funkčnosť – keď prší, sneží, donesiete vodu domov, takže koberec sa tam opäť nehodí. Platí to isté, čo pri kuchyni – dlažba je ideálna, no miesto behúňov si tu dajte koberec, na ktorý budete pokladať mokré alebo špinavé topánky.

Scroll To Top