Free songs
Home / Komerčné články / Žijeme športom

Žijeme športom

Aj keď sa to počas bežných dní nezdá, sme predsa len športovo založení. Asi len malé percento z nás sa však skutočne aj nejakému športu venuje a naháňa tak loptu po ihrisku, či puk po ľade.

Sme teda skôr teoretici, ako praktickí športovci. To nám však v žiadnom prípade nebráni naplno fandiť obľúbenému tímu. Ak tento aj reprezentuje Slovensko, duch spolupatričnosti je cítiť všade okolo nás. Práve podobné šialenstvo nás čaká už o niekoľko mesiacov od zahájenia Majstrovstiev v ľadovom hokeji.

Budúci rok teda bude najväčšou výhodou skutočnosť, že na jednotlivé zápasy to budeme mať veľmi blízko. Hrá sa predsa v Prahe, no kúpiť si lístok na finále však už nebude také zábavné. Všetky tieto podujatia sú žiaľ len pre tých, čo majú viac peňazí v peňaženke, alebo čo si poctivo šetrili aj niekoľko mesiacov. Toto nám však nesmie pokaziť náladu a radosť z úspechov našich chlapcov a veríme, že ich bude čo možno najviac.

Ak sa však do centra diania nechystáte, určite si zápasy vychutnáte doma, alebo v najbližšom pohostinstve s priateľmi. Ak máte dobrý nos na výsledky zápasov, môžete tipovať aj cez internet. Takto vám pomôže vášeň pre šport priniesť nemal výhru. Tá samozrejme poteší vždy.

Už o pol roka sa tak budete môcť posadiť do svojej sedacej lopty a vychutnať si prvý gól, dúfame, že ho dajú naši.

Scroll To Top