Free songs
Home / Komerčné články / Zbavte sa bolesti tak, aby vás to bolelo čo najmenej
Zbavte sa bolesti tak, aby vás to bolelo čo najmenej

Zbavte sa bolesti tak, aby vás to bolelo čo najmenej

Nikto nemá rád bolesť, okrem masochistov samozrejme, aj preto robíme všetko preto, aby sme sa jej vyhli. Sme opatrní, dávame si pozor na to, čo robíme, niektoré veci, ktoré by sme v mladosti robili s nadšením, dnes už odmietame robiť len preto, aby sa nám nič nestalo. Aj keď robíme maximum preto, aby sme sa bolesti vyhli, nie vždy to vyjde. A o to horšie to je, keď nás navštívi chronická bolesť. Vtedy ide naše sústredenie rýchlo dole, miesto toho, aby sme sa koncentrovali na prácu, myslíme stále iba na to bolestivé miesto. Vtedy je potrebná liečba bolesti a buďme úprimní, žiadna liečba bolesti nie je príjemná, ale môžete urobiť maximum preto, aby ste sa dostali čo najprofesionálnejší prístup, príjemné priestory a skvelú starostlivosť.

shutterstock_247427428

Na koho sa obrátiť

Ak vás trápia neuropatické bolesti, ktoré má približne až jedna tretina ľudí trpiacich diabetesom, máte chronické bolesti chrbtice, vaše ruky trápi karpálny tunel či máte problémy s kolenom, nemusíte ísť do nemocnice. Tu by si vás prehadzovali ako horúci zemiak a po mesiaci behania z ordinácie do ordinácie vás nakoniec objednajú na operáciu, ktorú podstúpite najskôr za polroka. Ak máte radi komfort, ľudský prístup a neprepracovaných lekárov a skvelých odborníkov, potom je pre vás Centrum Liečby Bolesti – PAIN CLINIC ideálnou voľbou. Ako sa tu u o vás postarajú?

Ako prebieha operácia chrbtice

To, ako sa o vás v Pain Clinic postarajú si ukážeme na laserovej operácii chrbtice. Najprv sa musia odhaliť príčiny bolesti chrbta, takže podstúpite magnetickú rezonanciu či tomografiu. Najčastejšou formou operácie je otvorená operácia, pri ktorej môže dojsť k zakrvácaniu a komplikované je aj jej hojenie. No v PAIN CLINIC vás budú operovať laserom, čo je pre vás oveľa pohodlnejšie a riziko takejto operácie je takmer nulové. Už na druhý deň po takejto operácii môžete ísť domov a práceschopný budete do pár dní. Trápia vás bolesti? Navštívte stránku Painclinic.sk a pozrite si možnosti, ako postupovať ďalej.

Scroll To Top