Free songs
Home / Cestovanie / Zakynthos: Raj na gréckom ostrove
Zakynthos: Raj na gréckom ostrove

Zakynthos: Raj na gréckom ostrove

Grécko je skvelá krajina na dovolenku – ich pomalý životný štýl, skvelé jedlo, krásna príroda a čarovné pláže sa postarajú o to, aby ste na to nikdy nezabudli. Horšie by to bolo, keby ste tam mali žiť – Gréci majú na všetko čas, nikam sa neponáhľajú, a keď vám sľúbia, že niečo urobia dnes, urobia to o tri dni po tom, čo im to trikrát pripomeniete. Ale Grécko a dovolenka? Skvelá kombinácia.

Grécke ostrovy 

Grécko ma 1200 – 6000 ostrovov. Ak vás udivuje takáto veľká odchýlka, nie je to kvôli tomu, že by ich Gréci boli leniví spočítať, ale je to kvôli definíciám, ktoré hovoria o tom, čo ostrov ešte je a čo už nie je. Nájdete tu naozajstné skvosty – Rhodos, Kréta, Kos, Mykonos alebo aj jedinečný Zakynthos, ktorý sa radí k miestam, ktoré musíte navštíviť, nech sa deje čokoľvek.

Zakynthos a jeho krásy

Ak chcete Zakynthos navštíviť, keď tam nie sú davy turistov a preplnené pláže, určite sem zavítajte koncom septembra, začiatkom novembra – je tu stále dosť teplo, podnikatelia sú ochotní s vami zjednávať ceny a je tu málo ľudí. Vďaka tomu si môžete vychutnať jednu z najkrajších pláží na svete – Navagio beach – bez toho, aby ste sa tam museli pretláčať s inými ľuďmi. Zakynthos však nie je iba o tejto pláži, pozrite sa na video, čo všetko tu na vás čaká.

Scroll To Top