Free songs
Home / Deti / Výber detského kočíka

Výber detského kočíka

Hľadáte športové či luxusné kočíky? Ak áno, potom to určite nemáte jednoduché. Každý rodič totiž dobre pozná neľahký výber nového kočíka. Trh je síce plný, ale určite máte svoje nároky ktoré nie je jednoduché naplniť. Ušetrite si čas a nakupujte online.

Dobrý kočík musí byť…

A tu si každý rodič doplní svoje predstavy. Spravidla však musí byť bezpečný, pekný, praktický a v neposlednom rade i cenovo dostupný. Bezpečnosť je definovaná tým, že napríklad konštrukcia musí byť pevná, vanička dobre osadená a okraje mäkké, aby sa dieťatko nikde neudrelo. Krása je vecou vkusu – najčastejšie sa vyberá farba kočíka, ktorá zvykne byť zladená s pohlavím bábätka. Dievčatkám sa s obľubou kupujú kočíky v ružovej, oranžovej alebo krémovej farbe, chlapčekovia spinkajú v modrej, zelenej alebo sivej farbe.

Praktický kočík sa dobre skladá, ľahko sa s ním cestuje a ponúka viaceré variácie – napríklad ak vaničku odoberiete, môžete ju niesť aj s dieťaťom v rukách. Populárne sú napríklad kočíky peg perego, ktoré ponúkajú flexibilné riešenia pre všetky mamičky. Sú moderné a v poslednom čase sa tešia mimoriadnej obľube.

claudia-detsky-kocik-www.kociky.sk

Kde nakupovať?

Je viacero miest, kde môžete detské kočíky nájsť. Najlepšie sa však nakupuje online – ušetríte čas aj peniaze. Navyše aj internetové obchody ponúkajú rôzne zľavy, vernostné karty a rozličné akcie či výpredaje.

Nákup cez internet je celkovo jednoduchší – ak predajca ponúka viacero fotografii z kočíka a pri každom produkte nájdete detailné popisy, vyberiete naozaj rýchlo. Namiesto toho, aby ste fyzicky behali po obchodoch nakúpite z pohodlia domova. Navyše vám zostane viac času na porovnávanie cien. Máte čas pozrieť si niekoľko obchodov naraz, a tak vybrať najvýhodnejšiu cenu aj prevedenie.

Aj na kočíky zakúpené cez internet sa vzťahuje záruka, takže nemusíte mať obavy. Reklamácia musí byť v prípade potreby riadne vybavená.

Scroll To Top