Free songs
Home / Komerčné články / Viete, ktorá spodná bielizeň sa najviac páči ženám na mužoch?
Viete, ktorá spodná bielizeň sa najviac páči ženám na mužoch?

Viete, ktorá spodná bielizeň sa najviac páči ženám na mužoch?

Aké spodné prádlo muži milujú na ženách, všetci veľmi dobre vedia. Je to taká spodná bielizeň, ktorá toho čo najviac odhaľuje. Určite však nie je žiadnou novinkou, že keby to všetko záležalo na mužskom pokolení, nemuseli by ženy nosiť podprsenky a ani nohavičky.

Ale viete aké spodné prádlo ženy milujú na mužoch? Toto je presne tá otázka, ktorá sa až tak často nerieši a napriek tomu je tak zaujímavá a rôznorodá! Ako sa hovorí: 100 ľudí, 100 chutí. Aj v tomto prípade to platí. Existujú ženy, ktoré dokáže rozpáliť pohľad na muža v pánskych boxerkách, avšak nájdu sa aj také, ktoré nedajú dopustiť na klasiku v podobe trenírok. Ako je teda na tom pánska spodná bielizeň?

Značková spodná bielizeň = muž sa o seba stará

Že si muž zakladá nielen na svojom zovňajšku, ale jeho pozornosti neuniklo ani kvalitné spodné prádlo, si okamžite vybaví väčšina žien, keď uvidí muža, ktorý má na sebe značkovú spodnú bielizeň. Ak niečomu muži príliš pozornosť nevenujú, potom je to práve spodná bielizeň.

Niektorí si na jej výbere vôbec nezakladajú a v podstate je im jedno, čo si na seba ráno pred odchodom do práce navlečú. Sú medzi nimi aj takí, ktorí mnoho rokov nosia trenky, ktoré dostali od mamičky k Vianociam. Ak má ale muž na sebe spodnú bielizeň vyznačujúcu sa vysokou kvalitou, potom už to o ňom niečo vypovedá!

Pre mužov pohodlie, pre ženy skôr z núdze cnosť

Najčastejším spodným prádlom, ktoré muži nosia, sú bezpochyby trenírky. Hoci to ženy nevidia príliš radi, pre mužov sú pohodlné a je to práve ona pohodlnosť, prečo sa ich skrátka nechcú vzdať. Trenky im prináša voľnosť a dostatok miesta, čo ženy nikdy nepochopia. Muži sa zaujímajú o to, aké spodné prádlo nosia ženy, ale o pánske spodné prádlo moc záujem nejavia.

Čo sa farby, vzoru alebo motívu týka, je im tiež jedno, čo majú na sebe. Hlavne keď to nikde netlačí, nereže, nič sa im nepotí a ich pýcha má dostatočné pohodlie. Pravdou zostáva, že keď už sa pustia do nákupu spodnej bielizne, je to skôr z donútenia alebo z nutnosti. Možno práve preto sa širokým oblúkom vyhýbajú upnutým variantom, ktoré predstavujú napríklad boxerky či dávno zabudnuté slipy. Pánske slipy naozaj predstavujú oveľa väčšie zlo, než už viackrát spomínané trenky. Mužské pokolenie sa trenírok len tak nevzdá a ženy sa s tým budú musieť zmieriť.

Rada na záver pre všetkých mužov – pánska spodná bielizeň je taktiež časť odevu, na ktorej si treba dať záležať. Vašej manželke, partnerke, priateľke alebo náhodnej známosti sa bude páčiť takmer všetko, len zo svojho šatníka naozaj vyhoďte starú, vyblednutú bielizeň!

Scroll To Top