Free songs
Home / Komerčné články / Užite si zimu bez starostí
Užite si zimu bez starostí

Užite si zimu bez starostí

Začiatok roka sa väčšinou spája aj so zimným oddychom. Lyžovačky, ale aj rôzne wellness pobyty na horách sú v zasneženej krajine rozprávkovo krásne. Na relax by sme predsa nemali myslieť len v lete.

Dobré je ak využijete každú príležitosť na oddych, a tak sa môžete aj Vy v týchto dňoch poobzerať po vhodných podmienkach na lyžovanie. Príroda nám konečne dopriala aj trochu snehu, tak prečo ho nevyužiť?! Nemusíte predsa cestovať stovky, či tisíce kilometrov len aby ste sa mohli vôbec postaviť na lyže. Využiť tak môžete aj služby našich horských stredísk. Stačí si len vybrať.

pneueshop-screen

Asi najväčšie starosti nám v zime robí nielen počasie, ale aj auto samotné. Nie je podstatné, či máte celkom nové, alebo starší model. V mrazoch má problém s naštartovaním každý vodič. Našťastie u nás teploty klesajú len zriedka k takým hodnotám, aby to bol dlhodobý problém, no aj tak mu musíte venovať zvláštnu starostlivosť ak sa s ním chystáte na hory. Správne pneumatiky sú základ. Na letných riskujete vážnu dopravnú nehodu, no aj zimné treba zvoliť správne. Nech už hľadáte akúkoľvek značku, určite si vyberiete na pneueshop.sk.

Vo výbave by však nemali chýbať ani reťaze. Najmä do vyššie položených oblastí, kde je posyp ciest zakázaný, Vás bez nich nevpustia. Aj správnemu uloženiu výstroja by ste mali venovať pozornosť. Lyže patria na strešný nosič, no batoh a lyžiarky schováte v kufri. Práve na tento účel sa výborne hodí aj vanička do kufra z autovybava.sk. Tá uchráni od nečistôt a snehu aj Váš interiér.

Scroll To Top