Free songs
Home / Komerčné články / Ušetrite za kanceláriu
Ušetrite za kanceláriu

Ušetrite za kanceláriu

N ie každý začínajúci podnikateľ potrebuje svoju vlastnú kanceláriu, no sídlo firmy musí mať v obchodnom registri zapísané. Je zbytočné prenajímať si drahé kancelárske priestory iba kvôli tomu a zvyšovať svoje náklady, keď ste eštelen začali podnikať a vaše príjmy nie sú práve najvyššie. Zaujíma vás, či existuje spôsob, ako ušetriť za kanceláriu a splniť požiadavky obchodného registra na sídlo firmy? Máme pre vás dobré správy, takýto spôsob skutočne existuje.

shutterstock_134150393

Spôsob, ktorý hľadáte sa volá virtuálne sídlo. Čo to je? Virtuálne sídlo spoločnosti je adresa, ktorú si môžete prenajať bez toho, aby ste získali priestory kancelárie, ktoré aj tak nepotrebujete. Túto adresu si zapíšete do ORSR a zároveň vám na túto adresu bude chodiť pošta, ktorú váš prenajímateľ bude preberať a bude vás o tom informovať. Ak ste zahraničný podnikateľ alebo podnikateľ z malého mesta, získate za skutočne symbolický mesačný nájom prestížnu adresu v Bratislave, ktorá napomôže vášmu podnikaniu. „Firma sídliaca vo Vienna Gate v Bratislave? Tým sa musí dariť.“, povedia si vaši klienti.

Ak ešte nemáte založenú spoločnosť, no viete, že na to ani nebudete mať nervy, nevzdávajte sa. Máme pre vás opäť riešenie tohto problému. Ak nechcete čakať 10-14 dní na založenie novej spoločnosti, prečo si nekúpite ready made spoločnosť? Že čo to je? Je to už založená spoločnosť, ktorá je pripravená na predaj, takže môžete začať podnikať prakticky už za pár hodín po jej kúpe.  Nemusíte behať po úradoch, riešiť byrokratické nástrahy, stačí iba zaplatiť za spoločnosť, ktorá už má splatené základné imanie, je bez histórie a je zapísaná vo všetkých príslušných úradoch a registroch. Ak sa vám tento nápad páčiť, pozrite si aktuálnu ponuku ready made spoločností.

Scroll To Top