Free songs
Home / Móda a krása / Spoznajte trendy farby pre rok 2016
Spoznajte trendy farby pre rok 2016

Spoznajte trendy farby pre rok 2016

Nový rok, nové trendy, nové úlovky v obchodoch. Hoci nám zima ešte nedovolí začať nosiť najnovšie trendy pre jar 2016, pripravovať sa na prvé jarné dni nám nemôže zakázať. Zachytili ste najväčšie novinky zo svetových mól od uznávaných návrhárov a módnych domov? Že nie? Tu máte zoznam tých najdôležitejších farieb, ktoré sa budú nosiť tento rok. Zistite aká farba nahradí milovanú marsalu, ktorá bola farbou roka 2015.

Módne móla ukázali najnovšie trendy (zdroj:freeimages.com)

Módne móla ukázali najnovšie trendy (zdroj:freeimages.com)

Hnedá farba

Jar bude patriť hnedej farbe. V akých odtieňoch? V akýchkoľvek. Od čokoládovej hnedej cez ťaviu až po béžovú, nič nepokazíte. Tmavohnedá je niečo podobné ako marsala – zmyselná farba, ktorá pôsobí luxusne, elegantne a zároveň neuveriteľne atraktívne. Minimalistické kúsky budú na jar veľmi žiadané a predstavte si jednoduché tmavohnedé šaty. Čistá esencia!

Oranžová farba

Farba, ktorá rozžiari každý outfit. Skvelo sa dopĺňa s hnedou, a keď k nej pridáte ešte aj kúsok bielej, bude to veľká nádhera. Nebojte sa toho, že je to priveľmi výrazná farba, jar a leto sú ideálne ročné obdobia na takéto žiarivé farby, ktoré vlejú krv do žíl nielen vášmu outfitu, ale aj vám.

Korálová farba

Korálová ružová je krásna jemná farba, ktorá zvýrazni vaše ženské črty. Vyberte si v nej dlhšie a jednoduché šaty. Vidíte? Opäť ten minimalizmus, ktorý oživia asymetrické tvary a výraznejšie šperky. Samozrejme iba jeden kúsok šperkov, nech je výrazný – žiarivý náhrdelník, veľký prsteň alebo náušnice, ktoré si všimnete na prvý pohľad.

Tmavošedá farba

Tmavošedá farba je chic. Nemusíte sa báť, že budete vyzerať nevýrazne ako šedá myška. Stačí, keď keď k šedej pridáte nejakú sviežu farbu. Najviac sa hodí práve korálová farba, ktorá pri tmavošedej dokonale vynikne. Najviac sa budú nosiť v tejto farbe trenčkoty s opaskom.

Vínová farba

O kúsok iný odtieň ako marsala. Farba, ktorá minulý rok dobyla srdce nejednej ženy, má v roku 2016 podobne očarujúceho nástupcu. Elegancia, luxus a nadčasovosť je v tejto farbe obsiahnutá ako v žiadnej inej.

Scroll To Top