Free songs
Home / Tipy & triky / Angličtina cez Skype je zábavný kurz s množstvom výhod

Angličtina cez Skype je zábavný kurz s množstvom výhod

Keď sa chcete zlepšiť v angličtine, využite modernú online výučbu. Nemusíte dochádzať na skupinový kurz do jazykovej školy ani na individuálne doučovanie. Stačí vám internet a konverzovať s lektorom môžete aj doma na gauči. Cez Skype.

Angličtina cez Skype je veľmi flexibilná, pretože termíny vyučovacích hodín si volíte sami. Učíte sa, nech ste kdekoľvek. A namiesto nudných gramatických cvičení rozvíjate svoj prejav, takže výučba je zábavnejšia ako v škole. To vyhovuje aj deťom, ktoré sa takto môžu vzdelávať od 8 rokov so súhlasom rodiča.

Angličtinu cez Skype efektívne vyučuje aj anglická jazyková škola Flagwork Bratislava. Počas kurzu sa zlepšujete prirodzeným tempom a neviažete sa na úroveň ostatných študentov ako pri klasickom kurze.

Konverzujete, keď vám to vyhovuje

Na kurz „angličtina cez Skype“ potrebujete len pripojenie na internet a zariadenie s webkamerou. Potom vám už nič nebráni, aby ste sa pustili do uvoľnenej konverzácie s lektorom. Výučba prebieha formou jeden na jedného.

Výber lektora je na vás. Aj keď sa nemusíte stretnúť osobne, dôležité je zhodnúť sa v celkovej predstave o kurze. Čím viac si budete rozumieť, tým skôr sa dostavia výsledky. Samozrejme, záleží aj na tom, či sa chcete učiť rekreačne, alebo intenzívne. Podľa toho si zvolíte počet vyučovacích hodín.

Spomedzi populárnych balíčkov všeobecnej a obchodnej angličtiny si vyberiete tematické zameranie kurzu. Z tém a trvania kurzu vychádza výučbový plán na mieru aj prepracovaný systém domácich úloh.

Výhodou je, že kurz prebieha výlučne online. Konverzujete cez Skype a všetky podklady dostanete e-mailom.

 

Scroll To Top