Free songs
Home / Komerčné články / Sedacie vaky ako doplnok (nielen) do obývačky
Sedacie vaky ako doplnok (nielen) do obývačky

Sedacie vaky ako doplnok (nielen) do obývačky

Človek si veľakrát želá, aby mal miesto masívneho kresla pri gauči niečo praktickejšie. Niečo, čo môže kedykoľvek presunúť bez toho, aby ste museli volať čatu sťahovákov, aby vám pomohli. Dobrou možnosťou sú praktické sedacie vaky, na ktorých sa môžete rochniť ako prasiatko v blate a zároveň ich môžete do minúty schovať do skrine v prípade, že čakáte návštevu anglického kráľa a chcete na neho urobiť dojem. Aké sú výhody sedacích vakov?

Sedacie vaky sú super relax (zdroj: Takoydesign.sk)

Sedacie vaky sú super relax (zdroj: Takoydesign.sk)

Spoznajte výhody sedacích vakov

Veľké sedacie vaky majú jednu veľkú výhodu a to, že si ich môžete upraviť podľa seba – prisuniete a opriete ich o stenu, aby ste mali kreslo, rozprestriete ich na zem a máte skvelý diván na čítanie a existuje malo lepších miest ako sedací vak, z ktorých môžete sledovať film. Lepšie by bolo už len, keby ste si pred telku doniesli ortopedický matrac 200×140 a ľahli si naň. Ďalšou výhodou je, že ich veľmi ľahko dostanete aj na 7 poschodie v bytovke bez výťahu. Predstavte si, že by ste toto museli urobiť s klasickou pohovkou. Okrem toho ich deti zbožňujú a navyše vydržia oveľa viac detskej radosti ako typické sedačky.

Ako si vybrať sedací vak

V prvom rade si musíte vybrať priestor, kde a načo budete chcieť svoj vak používať a podľa toho vyberiete potrebnú veľkosť. Vaky do 250 litrov sú vhodné pre deti a pre dospelých sú na bežné sedenie nevhodné. Vaky do 350 litrov sú ešte stále dosť malé a vhodné do menších bytov, ale sedieť na nich už dokážete. Ak si chcete sedací vak využiť naplno, je lepšie kúpiť vak s objemom 450 litrov, na ktorom budete môcť robiť, čo sa vám zachce a to pohodlne. Dajte si záležať na tom, aby vo vaku ako výplň nebol použitý repasovaný granulát, ktorý je síce lacnejší, ale aj menej kvalitný. Dôležitý je aj materiál, z ktorého je vyrobený obal, preto ak chcete používať vak vonku, vyberte si poťah do exteriéru. V prípade, že ešte nevyrobili sedací vak presne podľa vašich predstáv, navštívte Takoydesign.sk, kuknite na metráž látok a nechajte si vyrobiť vak presne podľa vášho vkusu.

Scroll To Top