Free songs
Home / Komerčné články / Ako sa stať do 24 hodín konateľom spoločnosti?
Ako sa stať do 24 hodín konateľom spoločnosti?

Ako sa stať do 24 hodín konateľom spoločnosti?

Plánovali ste ísť po podnikateľských chodníčkoch? V podnikaní vidíte možnosť lepšieho zárobku? Môžete sa do toho vrhnúť. Ak však nemáte potrebné skúsenosti so zakladaním spoločnosti, tak sa netrápte! Nebudete musieť vynaložiť žiadne úsilie na študovanie potrebných materiálov. Svoj osud vložíte do rúk spoločnosti, ktorá naštartuje vaše podnikanie. O akú spoločnosť sa jedná? Jedná sa o Companies Solutions.

shutterstock_88492132

Začnite podnikať s nachystanou s.r.o.

V začiatkoch podnikania je dobré využiť služby spoločnosti Companies Solutions. Práve táto spoločnosť predáva nachystané s.r.o. spoločnosti. Načo strácať drahocenný čas so zakladaním spoločnosti, keď môžete využiť možnosť kúpiť si pripravenú ready made s.r.o.? Do 24 hodín sa stávate konateľom spoločnosti. Ešte sa nevyhnete zápisu zmien v OR, ktorý trvá nanajvýš 6 dní. Po tomto sa stanete plnohodnotným vlastníkom novej s.r.o. spoločnosti.

Tieto nachystané s.r.o spoločnosti nemajú žiadne skryté záväzky a pohľadávky. Ďalšou výhodou je to, že všetok kapitál majú splatený. Začína sa vám pozdávať možnosť ušetriť čas a kúpiť si ready made s.r.o.? Veríme, že áno.

Nová spoločnosť bude do 24 hodín len a len vaša. Nikto vás nepredbehne v podnikaní. Podpisom zmluvy sa zodpovednosť za túto spoločnosť presúva do vašich rúk. Vložte svoju podnikateľskú budúcnosť do rúk právnikov s niekoľkoročnou praxou a uvidíte, že vaša spoločnosť bude prosperovať.

Scroll To Top