Free songs
Home / Zdravie / Prečo kupovať opaľovacie krémy s vysokým faktorom ?
Prečo kupovať opaľovacie krémy s vysokým faktorom ?

Prečo kupovať opaľovacie krémy s vysokým faktorom ?

A ký je váš názor na to, že treba si kupovať opaľovacie krémy s vysokým faktorom? Myslíte si, že je to potrebné? Necháme vás, aby ste si utvorili na to vlastný názor, avšak, ak dovolíte, chceme  vám priblížiť a vysvetliť, prečo je výhodou používať opaľovacie krémy s vysokým faktorom.

V posledné roky aj vedci dokázali, že ozónová diera sa neustále zväčšuje a na zem preniká čoraz viac slnečného žiarenia. Je to vôbec možné sa pred ním chrániť a hlavne ako sa pred ním chrániť?

Používajte kvalitné opaľovacie krémy

Používajte kvalitné opaľovacie krémy

Malé dieťa a slnko

Máte malé dieťatko a chcete ho chrániť pred nežiadúcimi účinkami slnka? Jediným vašim riešením je natierať ho opaľovacími krémami práve s týmito vysokými faktormi. Zdá sa vám to príliš nebezpečné? Obávate sa, že to môže pokožke vášho dieťatka ublížiť? Neobávajte sa. Existujú aj opaľovacie krémy vyrobené práve na jemnú bledú detskú pokožku, ktoré zaručene neškodia. Vaše dieťatko sa bude na vás usmievať bez toho,aby mu krém na tváričke vadil. Nezanedbávajte starostlivosť o detskú pokožku. Je krehučká a ak by sa starostlivosť o ňu zanedbala, mohli by sa vytvoriť nebezpečné pigmentové fľaky a nedajbože aj ďalšie kožné ochorenia.

Ste pri mori a slnko pečie

Stačí len ísť na ulicu a slnko na vás pečie. Neschováte sa pred ním prakticky nikde, ani pri mori. Obzvlášť pri mori treba dávať pozor na pokožku a chrániť ju práve s opaľovacími krémami s vysokými faktormi. Pomáhajú vám chrániť našu pokožku  pred ochorením rakoviny kože, a to je už čo povedať. Preto treba obmedziť pohyb na slnku a cez obed sa mu úplne vyhýbať. Vtedy má slnko najväčšiu intenzitu a hrozí vám riziko spálenia kože, ktoré je nepríjemné a najmä bolestivé. Každí z nás si tú bolesť zažil, tak myslím, že je to zbytočné popisovať.

Či už vaše dieťa, ale aj seba sa snažte chrániť. Vaše zdravie a zdravie vášho dieťaťa  musí byť u vás na prvom mieste. Dávajte si pozor pred ostrým zubatým slnkom, ktoré sa na nás zhora usmieva. Veď leto tu máme za chvíľu, tak ak ešte nemáte kúpené opaľovacie krémy s vysokými faktormi, tak teraz je ten správny čas.

Scroll To Top