Free songs
Home / Tipy & triky / Prečo by sme sa mali zaujímať o kozmetiku s prírodnými zložkami?

Prečo by sme sa mali zaujímať o kozmetiku s prírodnými zložkami?

Moderná kozmetika sľubuje zázraky a na ženách, ktoré ju používajú, k tomu pridajú zdravý životný štýl a zbavia sa stresu, je vidieť, že aj keď starnutie nezastaví, vie ho výrazne spomaliť. Dokáže tiež vyriešiť veľké množstvo problémov pleti, s ktorými sme sa museli kedysi iba zmieriť. Na druhú stranu môže byť potenciálne nebezpečnou. Nič, čo používame, neobsahuje toľko chemických látok, ako práve kozmetika. Preto by sme sa mali zamerať na kozmetiku s prírodnými zložkami.

Kozmetika s prírodnými zložkami je šetrná k nášmu telu, k pleti aj k prírode

Príroda nesmieme podceňovať ani v dobe chemickej, kedy si dokážeme identické látky vyrobiť. Napodobenie prírodných látok je často len zdanlivé. Prírodné zložky pôsobia často spoločne, oddeliť len jednu z nich často nevedie k rovnakému efektu, ako keď látku používame v prírodnej kompozícii obsiahnutých zložiek. Existujú storočiami overené prírodné látky, ktoré pomáhali ľuďom k zdraviu aj ku kráse. Moderná veda a moderný kozmetický priemysel zameraný na prírodnú kozmetiku ich dokázal preskúmať a ponúknuť ich ako moderné účinné produkty. Kozmetiku s prírodnými zložkami ponúka e-shop Cosibella – viac tuPoďme sa pozrieť na dva príklady. Vyskúšajte si, čo dokáže kozmetika so slimačím slizom či s aloe vera.

Kozmetika so slimačím slizom funguje proti starnutiu aj akné

Bolo dokázané, že slimačí sliz má silné hydratačné aj hojivé účinky. Možná sa vám predstava slimáka plaziaceho sa po vaše pleti hnusí. Ale ničoho takého sa u tejto kozmetiky báť nemusíte. Kozmetiku so slimačím slizom, nájdete ju na stránke https://cosibella.sk/sk/menu/ucinne-latky/slimaci-sliz-1372, vyrába niekoľko kozmetických firiem. Ideálne je kúpiť si produkty jednej značky, ktoré sa vzájomne doplňujú a obsahujú napríklad pleťový krém, starostlivosť o okolie očí a masku na pleť.

Hotovým zázrakom v kozmetike je aloe vera

Aloe vera má veľmi silné regeneračné, hydratačné aj hojivé účinky. Má schopnosť veľmi rýchlo zlepšovať stav pleti. Je častou prísadou do rôznej kozmetiky. Hľadajte však tú kvalitnú, s aktívnymi prírodnými zložkami. Tú osvedčenú nájdete v e-shope Cosibella https://cosibella.sk/sk/menu/ucinne-latky/aloe-vera-1370. Vyskúšajte nielen pleťovú kozmetiku s aloe vera, ale aj revitalizačné krémy na ruky, slnečnú kozmetiku, alebo kvalitné šampóny.

Scroll To Top