Free songs
Home / Komerčné články / CRM systém využíva každá moderná firma. Vy ho ešte nemáte?
CRM systém využíva každá moderná firma. Vy ho ešte nemáte?

CRM systém využíva každá moderná firma. Vy ho ešte nemáte?

Stále máte na pracovnom stole hromadu papierov a na počítači sa preklikávate medzi mnohými programami? Chaos nemá v modernej firme čo pohľadať. Aký je váš obrat za minulý mesiac? Poznáte dochádzku svojich zamestnancov? Viete, kedy budú dokončené jednotlivé zákazky pre klientov? Aká je aktuálna návštevnosť firemného webu? Máte naplánovanú prácu na ďalší týždeň? Pokiaľ na tieto otázky nedokážete hravo odpovedať, tak to znamená, že CRM systém nemáte a mali by ste to čo najskôr napraviť.

S CRM systémom všetko zvediete hravo

CRM systém premení všetky vaše bežné činnosti na prechádzku ružovým sadom. Rad činností bude zautomatizovaný a dáta, ktoré ste zložito počítali budete mať automaticky k dispozícii kedykoľvek a kdekoľvek. Zvoľte najlepší a najprehľadnejší CRM systém na Slovensku. AutoCRM je viac než len bežný CRM systém, ide o nástroj, do ktorého budú implementované všetky funkcie, aké potrebujete na riadenie vašej firmy. Keďže sa prispôsobí vášmu podnikaniu, je vhodný pre firmy všetkých veľkostí i všetkých odborov.
Úplne nahradí diár vám aj vašim zamestnancom, môžete tu plánovať, priraďovať úlohy a vidieť vyťaženosť vašich zamestnancov. Už sa nestane, že by bol niekto preťažený a niekto nemal čo robiť. Pri každom projekte uvidíte, v akom je stave. Môžete sa zamestnanci komunikovať a taktiež sledovať ich efektivitu a dochádzku. Môžete tu vybavovať fakturáciu, komunikovať s klientmi, vidieť u nich podrobné informácie, zasielať im ponuky a taktiež newslettre. Môžete odtiaľto riadiť a sledovať kampane, sledovať návštevnosť webu aj ďalšie dôležité štatistiky. Tento systém môže mať mnoho funkcií, ale implementované budú do neho len tie, ktoré budete potrebovať. Ide o najdokonalejší nástroj svojho druhu, ktorý vám bude ušitý na mieru, aby mohol zjednodušiť, sprehľadniť a zrýchliť vašu prácu. Nemusí sa inštalovať, je všetkým k dispozícii online a je samozrejme plne zabezpečený, aby sa doň nikto iný nedostal. Môžete ho vyskúšať úplne zadarmo a rozhodnúť sa, či je pre vás tým správnym riešením. Zistite viac na AutoCRM.sk.

Scroll To Top