Free songs
Home / Deti / Pre detičky

Pre detičky

Možno ste ešte nestihli vášmu dieťaťu kúpiť nejakú hračku za dobre vysvedčenie. To by ste mali zmeniť, pretože aj toto ho môže motivovať do ďalšej práce a plnenia si svojich školských povinností. Najlepšie preto urobíte ak chlapcovi nekúpite ďalšie autíčko a dievčatku stú bábiku, ktorá ho potom aj tak prestane baviť. Mali by ste zvoliť hračku, pri ktorej, keď sa s ňou bude hrať, sa niečo aj naučí a bude rozvíjať jeho zručnosti a schopnosti. Práve k tomuto sú určené edukatívne hračky. Tie pomocou rôznych funkcií a tlačidiel dokážu naučiť Vaše dieťatko číslam, farbám, tvarom a písmenkám a ich vzájomnému rozpoznávaniu. Niektoré dokážu “spievať”, alebo prehrávať rôzne pesničky napríklad s abecedou alebo učia vaše deti anglické slovíčka. Rozmanitosť hračiek a farebné kombinácie hračiek vzbudzujú záujem detí.

Pre väčšie deti sú ideálne edukatívne hračky ako je napríklad detský teleskop, ktorý je určený pre deti od 8 rokov. Navyše hračka nevyžaduje znalosť optiky a ani astronómie. Teleskop je ideálnou voľbou ak sa vše dieťa zaujíma o pozorovanie mesiaca, hviezd a planét našej slnečnej sústavy. Navyše vaše dieťa s ním čaká kopec zábavy a prispeje aj k rozvoju dieťaťa. Ak však vaše dieťa rado stavia napríklad stavebnice potom by ste ho mali potešiť elektrickou stavebnicou pomocou ktorej sa vaše dieťa naučí niečo o elektrike a elektronike, pripojiť žiarovku, reproduktor atď…

Hračky pre deti sú tou najlepšou možnosťou ako potešiť vašu ratolesť, tie dnešné už neslúžia len na hranie ale aj rozvíjanie detskej predstavivosti, motoriky, deti sa vďaka nim naučia rozpoznávať farby a čísla a tie najlepšie majú na hrackarstvo.eu.

Scroll To Top