Free songs
Home / Komerčné články / Náš byt – náš hrad alebo náš panelák
Náš byt – náš hrad alebo náš panelák

Náš byt – náš hrad alebo náš panelák

Určite to poznáte, staré budovy panelákov z doby dávno minulej sú v súčastnosti často krát v havarijnom stave. V takýchto prípadoch nejde už len o estetickú stránku ale aj o ohrozenie zdravia rodín, ktoré v nich bývajú. Ak sa preto veci vo vašom paneláku “rozhýbali” a na bytovej schôdzi vlastníkov bytov sa odkleplo zatepľovanie vášho paneláka máte vyhraté.

Ušetrite za bývanie

Ušetrite za bývanie

No mnohí ľudia a najmä tí starší sa tomu neúprosne bránia. Bránia sa vysokými nákladmi, dĺžkou splácania alebo otázkami načo mi to bude ja som už starý/á. No nemali by zabúdať, že nežijú v paneláku samí. A vynaložené náklady a prostriedky sa im v budúcnosti vrátia a to tým, že výrazne ušetria na energiách, teda hlavne na kúrení. No ak si myslíte, že zatepľovanie vaša bytovka ešte nepotrebuje aj keď už má čo-to za sebou, potom by ste mali aspoň zvážiť výmenu rozvodov.  Pretože o budovy sa netreba starať iba zvonka ale aj zvnútra.

V panelákových domoch sú to zariadenia ako výťahová šachta, bytové jadrá, pivnice atď. Ak by ste ich životnosť podcenili malo by to za následky nemalé problémy, ktoré by koniec koncov dokázali ovplyvniť všetkých nájomníkov bytov. Zateplenie a výmena rozvodov sú určite dobré vecí, ktorých sa netreba brániť, hlavne ak ich zveríte do rúk odborníkom ako napríklad psgroup.sk.

Títo profesionáli pôsobia v oblasti stavebníctva a zastrešujú tri spoločnosti, ktoré ponúkajú komplexné riešenia výstavby, zatepľovania a obnovy budov.

Scroll To Top